Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehet arra válaszolni, ha...

Mit lehet arra válaszolni, ha a menyetek, aki gyermeket vár, leülne veletek szemben és azt mondaná: "Itt az ideje, hogy elkezdj spórolni, mert mi nem tudunk tovább támogatni!"?

Figyelt kérdés

Miközben SOHA semmivel nem támogattak, inkább ti támogattátok őket és a lakásotokban laknak, ingyen! Ti meg elpucoltatok vidékre, az elhunyt anyátok házába.

Megjegyzem külön kasszán vannak, de a fiamtól sem kértem egyetlen fillért sem soha. Még kölcsön sem!


Ha megdöbbentek és elutasítjátok még a feltevést is, akkor esetleg a fiatoknak pakoltok alá, bár külön kassza esetén nem is értem a többesszámot.

Vagy azonnal visszautasítjátok az állítást, ezzel kettőjük között okozva veszekedést? Ismétlem, a feleség terhes.


Én négyszemközt rákérdeztem a fiamnál, állítólag nem tudja miről beszélt a felesége.(?)


2023. jan. 21. 21:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
93%
Ez nagyon fura, ha tényleg soha semmivel nem támogattak. Nincs itt még valami sztori?
2023. jan. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 A kérdező kommentje:

Nincs!

Ha lenne bármi, akkor okafogyottá válna a kérdés és tudnám a választ magamtól is.

2023. jan. 21. 21:57
 3/88 anonim ***** válasza:
100%
én 6 szemközt rákérdeznék,játsszunk nyilt lapokkal.
2023. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
94%
Igen, akkor viszont tényleg össze kellene ülni beszélni. A téves gondolatok, torzítások súlyos bajt is jelezhetnek. Akkor viszont segíteni kell a kismamát. Biztosan fogod érezni a beszélgetésből és a fiad is, ha valami nincs rendben és nem simán egy kavarógép a meny. Eddig milyen volt a kapcsolat?
2023. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet, hogy a fiad el-eltapsol néha egy nagyobb összeget, és azt mondja a menyeteknek, amikor kiderül, - hiába külön kassza, a felelőtlen költekezés ellentétet szül - hogy titeket segített vele, mert olyan kis elesettek meg szerencsétlenek vagytok?
2023. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 A kérdező kommentje:

#3

Szívem szerint ezt ott és azonnal megtettem volna, nem pedig csak makogok összevissza, de abból cirkusz lett volna köztük. Mert nyilván van valami összeg a fiam büdzséjében, ami úgy szerepel, hogy az én támogatásom.

2023. jan. 21. 22:07
 7/88 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak van valami sztori. Ne makogj, legyél egyenes mielőbb velük. Ez a te károdra van egyértelműen. Összevesznek, akkor összevesznek. Az nem a te dolgod. Ne te cipelj két felnőttet a hátadon. Gyereket várnak, a saját tetteikért vállalják a felelősséget.
2023. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 A kérdező kommentje:

#4

Alapban jó a kapcsolatunk. Mindig tiszteltük egymást a menyemmel és egy jó ideje már szeretem is. De tény, hogy vannak érdekes beszólásai, mert maximálisan öntörvényű. Eddig csak idegenekkel kapcsolatban tapasztaltam, ez volt az első, ami engem érintett.

2023. jan. 21. 22:14
 9/88 anonim ***** válasza:
97%
Hát itt bizony a fiad sumákol valamit a háttérben...
2023. jan. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 A kérdező kommentje:

#5

"...titeket segített vele, mert olyan kis elesettek meg szerencsétlenek vagytok?"


Ez mondjuk eléggé érdekes lenne, mert minden vagyok csak elesett nem.

Amellett nem kis értékű lakást kaptak tőlem és fejenként 1 diplomát a jóvoltomból, mert együtt éltek és a fiam is tanult, őt meg nem tudták segíteni a szülei.

Tény, hogy mára már nyugdíjas lettem, de a nyugdíjam fedezi a viszonylag

szerény költekezésemet.

2023. jan. 21. 22:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!