Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehet arra válaszolni, ha...

Mit lehet arra válaszolni, ha a menyetek, aki gyermeket vár, leülne veletek szemben és azt mondaná: "Itt az ideje, hogy elkezdj spórolni, mert mi nem tudunk tovább támogatni!"?

Figyelt kérdés

Miközben SOHA semmivel nem támogattak, inkább ti támogattátok őket és a lakásotokban laknak, ingyen! Ti meg elpucoltatok vidékre, az elhunyt anyátok házába.

Megjegyzem külön kasszán vannak, de a fiamtól sem kértem egyetlen fillért sem soha. Még kölcsön sem!


Ha megdöbbentek és elutasítjátok még a feltevést is, akkor esetleg a fiatoknak pakoltok alá, bár külön kassza esetén nem is értem a többesszámot.

Vagy azonnal visszautasítjátok az állítást, ezzel kettőjük között okozva veszekedést? Ismétlem, a feleség terhes.


Én négyszemközt rákérdeztem a fiamnál, állítólag nem tudja miről beszélt a felesége.(?)


2023. jan. 21. 21:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 anonim ***** válasza:
81%

" elszámoltatom a külön kasszán levő házastársamat a pénzéről"

Szerintem a meny pénze "lett az anyósnak adva"!

Mert ingyen lakik ott, gondolta, mért ne szálljon be a család kiadásaiba!

EDDIG.

De mivel külön kasszán vannak, nem tudná másból eltartani a gyereket, csak abból, amit eddig "az anyósnak adott".

Mert a férfinak esze ágában sincs eltartani a gyereket.

2023. jan. 26. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/88 anonim ***** válasza:
65%

A fiad valószínű elkölti a pénzt(kitudja mire...) és azt mondja a feleségének, hogy neked adja.

Leültetném a gyerekemet a helyedben és higgadtan, de határozottan, nyomatékosan megkérném ugyan mondja már el miről is van szó.

2023. jan. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 anonim ***** válasza:
29%
A fiad eltitkol valamit, en is azt mondom, azert terelte a szót. Ülj le a menyeddel beszelgetni. Ki tudja mik derülnek ki, majd szembesítsd a fiadat.
2023. jan. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/88 anonim ***** válasza:
29%
A fiad nem biztos, hogy magatól el mondja majd, eddig is sunnyogot. A nőt kérdezd, deritsd ki mi folyik.
2023. jan. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 anonim ***** válasza:
90%
Attól, mert felteszed a kérdést, hogy milyen támogatásra gondolt, még nem fog elvetélni. Nem értem miért nem lehetett ezt ott rögtön tisztázni és megkérdezni, mire gondolt mégis.
2023. jan. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 anonim ***** válasza:
93%

De nem is értem hogy zajlott a párbeszéd... :D leül veled, mondja hogy nem támogatnak tovább, erre te mondod hogy jajó, oké, akkor köszi az eddigieket? Mikor azt se tudod miafacról beszél? Hát nem rögtön visszakérdeztem volna, hogy hogy érted???


Nemvágom eskü ezt hogy kell elképzelni :D

2023. jan. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 anonim ***** válasza:
100%
azóta se lett folytatása ennek a sztorinak?
2023. jan. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 anonim ***** válasza:
83%
Na kiderült, hol volt a Bibi?
2023. aug. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!