Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehet arra válaszolni, ha...

Mit lehet arra válaszolni, ha a menyetek, aki gyermeket vár, leülne veletek szemben és azt mondaná: "Itt az ideje, hogy elkezdj spórolni, mert mi nem tudunk tovább támogatni!"?

Figyelt kérdés

Miközben SOHA semmivel nem támogattak, inkább ti támogattátok őket és a lakásotokban laknak, ingyen! Ti meg elpucoltatok vidékre, az elhunyt anyátok házába.

Megjegyzem külön kasszán vannak, de a fiamtól sem kértem egyetlen fillért sem soha. Még kölcsön sem!


Ha megdöbbentek és elutasítjátok még a feltevést is, akkor esetleg a fiatoknak pakoltok alá, bár külön kassza esetén nem is értem a többesszámot.

Vagy azonnal visszautasítjátok az állítást, ezzel kettőjük között okozva veszekedést? Ismétlem, a feleség terhes.


Én négyszemközt rákérdeztem a fiamnál, állítólag nem tudja miről beszélt a felesége.(?)


2023. jan. 21. 21:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/88 anonim ***** válasza:
94%
Attól még nem hinné a tyúk hogy ők támogatják a kérdezőt. A hapsi nyilván eltüntet előle némi pénzt, és a kérdezőre fogja, hogy neki küldi . Lehet hogy van neki még egy nője...
2023. jan. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/88 anonim ***** válasza:
96%
Nyíltan kérdeznék rá mindegyikünk előtt. Lehet, hogy van itt még bőven tudnivaló, ami nem derült ki.
2023. jan. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/88 anonim ***** válasza:
97%
Én is négyszemközt kérdeztem volna rá a saját fiamnál. Az adott válasza után viszont azonnal kezdeményeztem volna a hármasban történő átbeszélést. A fiamnak adtam esélyt, ő a fiam, ha bajban van szóljon, így viszont jöhet az igazság. Holnap hívd fel a fiadat, mondd, hogy kap még egy esélyt, hogy elmondja a valóságot (most már nem tudsz mást), aztán boruljon a bili.
2023. jan. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/88 anonim ***** válasza:
67%

Úristen.

A fiad pszichopata.

Elszedi a feleségtől a pénzt és azt hazudja, hogy nektek adja.

Valószínűleg egy másik családra költi...

Vagy eljátssza, eldrogozza...?


Én beszélnék a feleséggel, egyeztetném a részleteket!!

2023. jan. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/88 anonim ***** válasza:
92%

Amit az elmondottakon kívül még tudsz, azok a meny "elszólásai" idegeneknek.

Érdemes lenne ezeket magadnak összeírni!

Ezek lehet, hogy kirajzolnak egy teljesebb képet.

Sőt, meg is kérdezheted őt ezekről.

2023. jan. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/88 anonim ***** válasza:
89%
Különben a fiadnak milyen bevételei vannak?...
2023. jan. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/88 anonim ***** válasza:
47%
Jól pıcsán is rúgtam volna, ha ilyet kiejtett volna a száján egy olyan ember, aki ingyen lakik nálam és még oda is akarna szülni. Spórolásos alapon eladni a lakást!!!! Vagy hatszemközt megbeszélni, hogy spórolásos alapon lehet lakbért fizetni. Eszem megáll, milyen debil nők vannak, és még szülnek is.
2023. jan. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/88 NTBS ***** válasza:
100%
Leülnék 6 szemközti beszélgetésre. Valaki hazudik ez biztos. Ott kiderül.
2023. jan. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/88 anonim ***** válasza:
90%

A fiad hazudik neki, tuti. Eleve fura, hogy külön kasszán vannak, de az ő dolguk, az viszont, hogy a te lakásodban laknak, és a menyecske szegez neked ilyen dolgot, hogy ŐK nem támogatnak tovább, arra enged következtetni, hogy 1.) a fiad hazudik neki valamit az anyagiakkal kapcsolatban, hogy rátok költ; 2.) közöttük se lehet minden ok, ha úgy gondolja a menyed, hogy ő közöl veletek ilyet, és nem a külön kasszás pároddal intéztetni. Ha külön kasszán vannak egyébként, akkor a pasi dolga lenne teljes mértékben, hogy hova és mire költ. Én mihamarabb tizta vizet öntenék a pohárba, mielőtt valami hülyeséget csinál a nő, mondjuk fals alapokra megtart egy gyereket...(már ha még lehet ezzel mit csinálni).

A lakás kapcsán pedig intézném az öregkoromat a helyedben: valami ott nagyon nem stimmel, és én a magam életét biztosítanám az övéké helyett, ki tudja, mikor esel le a lábadról, amikor szükséged lesz arra, hogy gondoskodni tudj az ellátásodról. Ilyen helyzetben tisztább, hogy ami a tied, azzal tudj rendelkezni! A fiad meg egye meg, amit főzött!

2023. jan. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/88 anonim ***** válasza:
92%
Innentől nem érdekelne a fiam lelkivilaga, leultetnem őket együtt és közöltem, eddig se támogattak semmivel, ergo ezután se kell. Ellenben én támogattak őket, ott lakattak a lakásban, most lehet költözni, március 1 a határidő.
2023. jan. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!