Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehet arra válaszolni, ha...

Mit lehet arra válaszolni, ha a menyetek, aki gyermeket vár, leülne veletek szemben és azt mondaná: "Itt az ideje, hogy elkezdj spórolni, mert mi nem tudunk tovább támogatni!"?

Figyelt kérdés

Miközben SOHA semmivel nem támogattak, inkább ti támogattátok őket és a lakásotokban laknak, ingyen! Ti meg elpucoltatok vidékre, az elhunyt anyátok házába.

Megjegyzem külön kasszán vannak, de a fiamtól sem kértem egyetlen fillért sem soha. Még kölcsön sem!


Ha megdöbbentek és elutasítjátok még a feltevést is, akkor esetleg a fiatoknak pakoltok alá, bár külön kassza esetén nem is értem a többesszámot.

Vagy azonnal visszautasítjátok az állítást, ezzel kettőjük között okozva veszekedést? Ismétlem, a feleség terhes.


Én négyszemközt rákérdeztem a fiamnál, állítólag nem tudja miről beszélt a felesége.(?)


2023. jan. 21. 21:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 anonim ***** válasza:
58%
60, nem, egyik sem nyilván. De valamelyik keveri a kását. Valamelyik. Eddig fele-fele a lehetőség.
2023. jan. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/88 anonim ***** válasza:
30%
Francokat nem nyilvánvaló. Ha lenne valós haszna a csajnak, még igazat is adnék neked, de így nem.
2023. jan. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/88 anonim ***** válasza:
86%

x62, miért ne lehetne belőle valós haszna?

- Szívem, én havi 500-at keresek, abból most kevesebb fog bejönni a bébi miatt. Mennyit szánsz a saját pénzedből - a havi 800-ból - a közös babára?

- Jajj, drágám, csak 200-at tudok adni, mert a mamának küldök el havonta 200-at, a többi meg kell nekem. Tudod, kocsi, edzés, stb.


A hölgy pedig vérszemet kap. Micsoda....? Hogy lesz ebből babakocsi, kiságy, és nekiugrik az anyósnak.

Én legalábbis így képzelem el a szitut.

Aztán hogy a pasi mire szórja el a 200-at, az passz.

És persze lehet, hogy nem is így történt. De esélyes, hogy a meny a születendő gyerekének az ellátását érzi veszélyben.

2023. jan. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/88 anonim ***** válasza:
89%
Nincs olyan hogy mennyit szán apucika a saját gyerekére. Vagy nincs közös kassza, vagy ennyi a költség, és fizesse ki, vagy felezzék a költségeket, DE akkor a gondozásból is mindennek csinálja meg a felét apucika. Mondjuk eleve nem kéne olyan hulladéknak gyereket szülni, aki már akkor fillérbaszóskodik a gyerek költségein mikor még meg sincs.
2023. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/88 anonim ***** válasza:
73%

Mizu kérdező?

Lemeccselted már?

2023. jan. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/88 anonim ***** válasza:
89%

65:

Hogy meccselte volna le? Másfél nap telt el! Vidéken lakik, gondolom nem naponta lógnak egymáson, ezt meg nem hiszem, hogy telefonon le lehet rendezni. Egyébként is leírta, hogy a csajjal csak szülés után akar beszélni. Ha meg is gondolja magát, az gondolom nem másfél nap lesz.

2023. jan. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/88 anonim ***** válasza:
67%
Legalabb a meny nem szules elott hanem megis utana kap teljes idegosszeomlast. A foszer valoszinuleg baromi sok penzt vesztett, fogadason vagy jatek vagy barmin. Itt nem 20-30 ezerrol lehet szo.
2023. jan. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/88 anonim ***** válasza:
26%

Hogy meccselte volna le, na hogy? :D

Itt pityogni tud? Egy ilyen fontos kérdést meg halogat?

Itt valami nem kerek, a kérdező sem.

2023. jan. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/88 anonim ***** válasza:
63%
A kérdező pontosan tudja, hogy a fia sunyít, ezért nem intézi el egyből, csak hát egyszerűbb ezt is a menyére kenni, hogy miatta, nehogy komplikációk legyenek a terhességgel. Most ad egy kis időt a gyereknek, hogy eltüntesse a nyomokat, bármire szórta el a pénzt.
2023. jan. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/88 anonim ***** válasza:
46%
Én nem tudom, itt hány embernek van gyereke, de érdekesnek találom, hogy valaki mond valamit a fiamról, és nekem az legyen az első dolgom, hogy a saját fiamban álljak neki kételkedni.
2023. jan. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!