Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Azt mondták családtag vagyok,m...

Azt mondták családtag vagyok,miért? Ha még hivatalosan nem. Miért divat családként kezelni a jegyest?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, eljegyzett megkérte a kezem. A szülei már ez előtt is azzal jöttek,hogy családtag vagyok,de finoman illedelmesen és nem bunkón jeleztem: addig szerintem nem amíg nem hivatalos. Miért lenne családtag addig valaki? Miért divat a menyasszonyt odarángatni látogatni,amíg még csak nem is a menyük. Leendő! De nem jelenlegi. Senkit se sértettem meg,egyszerűen így gondolom,ez volt régen is az alap. Az én vérszerinti rokonaimnak ugyanez az agymenése van,pedig a családtag az az,aki vagy vérrokon vagy házastárs. A vőlegényem: leendő rokon.




2023. júl. 28. 18:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/101 anonim ***** válasza:
88%
Istenem
2023. júl. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/101 anonim ***** válasza:
93%
Az élettárs is csalástag.Ha nem hiszed olvasd a Polgári törvénykönyv ezen részeit.Megsúgom még közös vagyon is keletkezik élettársi viszonyban, mint házasságban, csak nem automatikusan 50-50%-ban, és nincs egymás közt öröklés, csak végrendelettel.Kb.Ennyi jogilag a különbség kb..Szétköltözés után ha nem tudnak a vagyonon megosztozni úgyanúgy vagyoni per indítható és a családjogi törvények vonatkoznak rájuk.
2023. júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/101 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező te nagyon buta vagy. Sajnálom a jövendőbelidet és családját, bár sok pasinak bejön ez a buta liba stílus, az okos értelmes nőktől megrémülnek. Szerencséd van.
2023. júl. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/101 anonim ***** válasza:
92%
Az a gond, hogy a kérdező még csak nem is a "buta liba" kategória, mert azok csendben vannak. Ez az a fajta, aki okoskodik kéretlenül, órákon át magyarázza, miért is van igaza és fel sem fogja, hogy ő a hülye.
2023. júl. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/101 anonim ***** válasza:
78%

Miért van az mindig itt gyk-n, hogy valaki feltesz egy kérdést amiről süt hogy valamivel nagyon félre van tájékoztatva a kérdező, a válaszolók megprobálnak minden önkontrollal válaszólni értelmesen, kedvesen. A kérdező is közben válaszol néha, már kezdjük azt hinni sikerült észhez téríteni. Aztán mégsem. A végére mindig sikerül egy olyat odaböfögnie ami alapján egyértelmű hogy bármit mondunk felesleges mert amúgy nem is érdekli az emberek véleménye ha nem értenek vele egyet.


Na most is így érzem magam.

2023. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/101 A kérdező kommentje:

Teljesen mindegy milyen szílusban szajkózzátok. Az élettárs az lakótárs nem család. Hiába mondják,hogy jaj de a gyerek apja jaj együtt élnek. Nem családtag. A házastárs családtag.


Amiről beszéltek..az hozzátartozó! Esetleg.

2023. júl. 30. 15:04
 37/101 A kérdező kommentje:
Stílusban*
2023. júl. 30. 15:05
 38/101 anonim ***** válasza:
88%

:D


Nem hiszem el.

2023. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/101 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, te troll vagy, vagy pedig egy magasan funkcionáló autista (esetleg az OCD játszik még, de az nem valószínű).

Vannak más hasonlóan kényszeres dolgaid is? Van egy ismerősöm, ő minden nap 7 óra 36 perckor reggelizik, 2 és fél hosszában kettévágott kiflit. Ha valami ebben nem stimmel, ő is hisztizik, mint most te. Igaz, ő nem akad ki ennyire, mint te, ha valaki nem kiflit reggelizik...

2023. júl. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/101 A kérdező kommentje:

Diagnózist ne a kanapéról orvosi nélkül állíts fel mert ultra ciki hogy azt hiszed :D tudod mi van és még leletet is adsz te naagy """orvos""".


Hiába hülyéztek le aki csak együtt él valakivel az nem a családja attól még. Elfogadja úgy!! De nem lesz az..

2023. júl. 30. 16:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!