Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Azt mondták családtag vagyok,m...

Azt mondták családtag vagyok,miért? Ha még hivatalosan nem. Miért divat családként kezelni a jegyest?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, eljegyzett megkérte a kezem. A szülei már ez előtt is azzal jöttek,hogy családtag vagyok,de finoman illedelmesen és nem bunkón jeleztem: addig szerintem nem amíg nem hivatalos. Miért lenne családtag addig valaki? Miért divat a menyasszonyt odarángatni látogatni,amíg még csak nem is a menyük. Leendő! De nem jelenlegi. Senkit se sértettem meg,egyszerűen így gondolom,ez volt régen is az alap. Az én vérszerinti rokonaimnak ugyanez az agymenése van,pedig a családtag az az,aki vagy vérrokon vagy házastárs. A vőlegényem: leendő rokon.




2023. júl. 28. 18:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/101 A kérdező kommentje:
A troll meg a gyökér az az aki azt hiszi családtag..attól hogy egy ajtót csuknak be a pasijával meg nagy kegyesen aláírta az apaságit ha már elvenni nem volt hajlandó de felcsinálni igen. :D nem..attól még nem családtag..
2023. júl. 30. 16:39
 42/101 A kérdező kommentje:
Egy család vagy vérszerint rokonod vagy a házastársad..
2023. júl. 30. 16:40
 43/101 anonim ***** válasza:
83%
Ugh kiborult…
2023. júl. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/101 anonim ***** válasza:
88%
Már nagyon a végét járja :D
2023. júl. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/101 anonim ***** válasza:
88%
A szövege egyre inkább egy kisiskolás gyerekére emlékeztet. Adjon neki valaki egy nyalókát, hátha megnyugszik :D
2023. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/101 anonim ***** válasza:
94%

Az számít családnak, akit ANNAK TARTASZ!

És PONT!

2023. júl. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/101 anonim ***** válasza:
92%

De ha ennyire zavar te h p, akkor mondd meg hogy ne nevezzenek családtagnak mert nem vagy az.

Remélem repülsz közülük és kerül a párod mellé olyan aki normális.

Már ha nem kamu a sztori.

2023. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/101 anonim ***** válasza:
85%
Nem hiszem kamunak amúgy, lejön az írásából is, hogy teljesen kényszeres, fel sem fogja, amiket itt írunk.
2023. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/101 anonim ***** válasza:
46%

48 ez KAMU.

Az írásmódjából látom. Volt egy idióta, aki kiírta hogy ő egy 16 éves lány, a pasija meg valami 27 éves fogatlan munkás. Jó egy hónapig húzta a sztorit, mire bevallotta csak kamu volt, mi meg menjünk a p-be, ha nem kell nekik egy fogatlan segédmunkás.

A sztorihoz tartozott, hogy egy éve vannak együtt és nem szexeltek, egy barátnője a csajnak lebuktatta, amikor felajánlotta magát neki, egy másik barátnője meg összejött a csávóval. Ezen felül a pasas fogai elől hiányoztak, piált, verekedés miatt börtönben is volt.

Lehet ez ugyanaz az ember, aki kiírta azt a kérdést is.

2023. júl. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/101 anonim ***** válasza:
77%

#28, kérdező, te nagyon sötét és undorító vagy.

Remélem hamar rájönnek, hogy nem vagy normális családba való és kipenderítenek a ..csába.

2023. júl. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!