Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Azt mondták családtag vagyok,m...

Azt mondták családtag vagyok,miért? Ha még hivatalosan nem. Miért divat családként kezelni a jegyest?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, eljegyzett megkérte a kezem. A szülei már ez előtt is azzal jöttek,hogy családtag vagyok,de finoman illedelmesen és nem bunkón jeleztem: addig szerintem nem amíg nem hivatalos. Miért lenne családtag addig valaki? Miért divat a menyasszonyt odarángatni látogatni,amíg még csak nem is a menyük. Leendő! De nem jelenlegi. Senkit se sértettem meg,egyszerűen így gondolom,ez volt régen is az alap. Az én vérszerinti rokonaimnak ugyanez az agymenése van,pedig a családtag az az,aki vagy vérrokon vagy házastárs. A vőlegényem: leendő rokon.




2023. júl. 28. 18:30
 51/101 A kérdező kommentje:

Olvassatok utána ki hivatalos hozzátartozó...

Nem kamu.

2023. júl. 30. 19:16
 52/101 anonim ***** válasza:
92%
Tudjuk ki a hivatalos te igen sötét, de BEFOGADTAK maguk közé, ezért tartanak családtagnak, miért nehéz ezt felfognod?
2023. júl. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/101 anonim ***** válasza:
93%
Te kérdező miért nem fogadod el hogy a család a tagjának tekint ha még hivatalosan nem is vagy az? Te ennyire hülye vagy, és csak szivatsz minket igaz?
2023. júl. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/101 anonim ***** válasza:
87%
Reméljük, hivatalosan nem is lesz az soha. :D
2023. júl. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/101 anonim ***** válasza:
93%
Erre mondta egy ismerősöm, hogy az ügyvédnek is élni kell valamiből és a hülye emberből él meg.A kérdezőnek is csak egy vagyoni per kellene a nyakába mikor a "lakótársával" szétmennek aztán majd rájönne.
2023. júl. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/101 A kérdező kommentje:

Ez baromság. A házasság érzelmi És gazdasági közösség ez a fogalma. Akkor érdemes megtenni ha mindkettő megvan. A para az az egészben (ja és hozzátenném hogy én nem "ordítom" le a fejeteket ahogy ti az enyém..) hogy ma már előbb kell úgy tennie egy nőnek mintHA már feleség lenne..utána kérik meg..ahogy engem is. Aztán majd utána elveszik feleségül. És az összes ismerősünknél ugyanez a lemez fut:


1.összeköltöznek

2.úgy élnek mintHA házasok lennének

3.leülnek dumálni merre tart a kapcsi. A csaj jelzi h neki ez számít hogy ne a"csaja" legyen.

4.pali egyszercsak virít egy gyűrűt a csaj eljegyezve.

5.rá akár 3 évre csak esküvő.


..6. és amikor még talán 40 előtt van peteérése és minden Ok akkor gyerek.


7.az unokáimat majd roki kocsival kísérhetem az oviba mert 600 éves leszek addigra mint a többi nagyi. Aki 28 felett szült.. pedig leszek 30 én is..nem 20. Mint régen a nők.


NE gyertek azzal hogy "jaj ne mondd hogy egyetlen teljesítményed ha szaporodsz.." nem egyetlen. Ez egy Része az életnek de nem az egésze!! Mielőtt valaki belémköt.

2023. júl. 31. 10:47
 57/101 A kérdező kommentje:
Közeli rokona szintén öregen szült és tizenX év együttélés után vette el végre a pasi. Ezt látta 😂
2023. júl. 31. 10:49
 58/101 A kérdező kommentje:
Pillanatra gondolj bele, ki az kettőnk közül aki csak arra képes,hogy undorító módon másokat megalázva és saját magát minősítve egy retkes büdös állat módjára "kommunikáljon". Mert én 1x se süllyedtem odáig mint te. Más a véleményünk és ezt te úgy "kezeled" hogy trágár gusztustalan minősíthetetlen sz@*rházi stílusban tudod kizárólag leírni. Ott tartasz hogy képtelen vagy ember módjára fogalmazni. Retek vagy. Mikor beszéltem (írtam) én a kommentek közt ilyen huladék stílusban. Mint te.
2023. júl. 31. 12:17
 59/101 anonim ***** válasza:
97%

Moderáltathatod, attól még ugyanúgy igaz.

Korlátolt vagy, beszűkült látásmóddal.


Nem az a gond, hogy más a véleményünk, hanem, hogy te a sajátodat büfizgeted minden kérdés alá itt a kategóriában, ahol párkapcsolat, eljegyzés van témaként. Akár illik oda, akár nem.

Mert szerinted csak a te meglátásod a jó, hiába írják le 50-en, hogy te mész szembe az autópályán, el sem gondolkozol rajta...


Lehet ezt neked írni szépen és csúnyán is, nem fogod fel, mint látható.


Nem 1823-at írunk, ma már senki nem házasodik úgy, hogy előtte ne éltek volna együtt legalább 2-3 évet.

Számodra láthatóan ez is felháborító, más kérdésnél is ott tobzódtál, hogy házasodni kell már hamar, mi az, hogy nincs házasság még, máskülönben a kapcsolat az nincs komolyan véve. Ugyanezzel az akaratos, értetlenkedő stílussal. Vagy az nem undorító, mikor te írod másnak, hogy ha nem házasok, akkor csak ürítésre van használva a nő?!

2023. júl. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/101 A kérdező kommentje:

Látod, le tudtad írni másodjára kevésbé trágárul és értem is hogy teljesen másképp látjuk. Sőt, el is fogadom hogy nem vagyunk egyformák,ahogy te is elfogadod. Ki így ki úgy. Hogy miért vagyok kibukva és miért hangoztattam a véleményem az nem azért van,mert képtelen vagyok felfogni hogy ti másképp éltek,hanem más oka van!! Ezek miatt a nők miatt szívtam meg és kellett eljegyzésem előtt is vadházassagban élnem.


Semmi jogom vagy közöm nekem se más életéhez!! Tudom!! De ezek miatt szívom meg mert ez lett az alap!! Mindenki előbb együtt él és szexel és utána jegyzik el és ez engem is bedarált..ugyanezen mentem át eljegyzés előtt. Ez nem azt jelenti,hogy rossz volt nekem..nem!!! Hanem hogy utána akartam!! De előtte kellett megtennem, különben sose kérnek meg mert nem annó élünk ez 2023..sajna.


Nem volt rossz, nem kín nekem az nem esett rosszul. De ezt mind Utána!!! akartam volna megtenni. Bedarált a rendszer..ha nem így tettem volna várhatnék a semmire.. mert a nők 99,9% a simán befekszik alá összeköltözik vele meg képes odajárni ""anyósékhoz"" úgy hogy nem is a menyük.

2023. júl. 31. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!