Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Azt mondták családtag vagyok,m...

Azt mondták családtag vagyok,miért? Ha még hivatalosan nem. Miért divat családként kezelni a jegyest?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, eljegyzett megkérte a kezem. A szülei már ez előtt is azzal jöttek,hogy családtag vagyok,de finoman illedelmesen és nem bunkón jeleztem: addig szerintem nem amíg nem hivatalos. Miért lenne családtag addig valaki? Miért divat a menyasszonyt odarángatni látogatni,amíg még csak nem is a menyük. Leendő! De nem jelenlegi. Senkit se sértettem meg,egyszerűen így gondolom,ez volt régen is az alap. Az én vérszerinti rokonaimnak ugyanez az agymenése van,pedig a családtag az az,aki vagy vérrokon vagy házastárs. A vőlegényem: leendő rokon.




2023. júl. 28. 18:30
 71/101 A kérdező kommentje:
Szégyellem magam a saját rokonaim előtt. Szégyennek élem meg hogy mi történt velem és még mindig fáj, főleg hogy tudják a szülei is hogy az X év alatt tuti lefektetett. És összeszorul a gyorom... Egy rongynak érzem a testem a lelkem. Miért van ez előtte miért nem házasság után. Ha jól esik akkor is!! Ott motoszkál a fejemben,hogy ezt miért nem utána tettem meg..
2023. júl. 31. 14:36
 72/101 A kérdező kommentje:
Nekem sincs ahhoz közöm hogy ti ezt teszitek!! De ezek miatt az emberek miatt én nem mondhattam azt a vőlegényemnek hogy "csaaak házasság után szivii"" mert miattatok az az alap hogy előtte van minden. Aztán majd ha a drága pali úgy érzi hogy jaj ő készen áll benyögi.
2023. júl. 31. 14:38
 73/101 anonim ***** válasza:
93%
Az a gond, hogy nem csak hülye, de ezt leírja az összes kérdéshez is, minősíthetetlenül. Ott a nőket rugdossa, hogy csak ürítésre vannak használva.
2023. júl. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/101 A kérdező kommentje:
Oké ez a divat 2023 van. Mindenki szexel összeköltözik aztáán majd a pasi megkéri. Ugyanez darált be engem.. nem az a sorrend van amit én szerettem volna
2023. júl. 31. 14:39
 75/101 A kérdező kommentje:
Ettől még lehet ez jó érzés! De utána jobb lenne ezeket megélni. Ennyi. Nem nem azt mondtam,hogy uritesre hanem hogy a mai noknek nincs annyi tartása hogy meghúzza a határait.
2023. júl. 31. 14:40
 76/101 anonim ***** válasza:
93%

Az meg sem fordul a fejedben, hogy más nőknél nem ott van a határ, ahol nálad? Hogy nem attól van egy nőnek tartása, mert csak a nászéjszakán hajlandó levenni a bugyiját, az esküvőn megismerkedni a vőlegénye családjával?


De látom, elborultál agyban teljesen így a végére.

2023. júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/101 anonim ***** válasza:
100%

"Szégyellem magam a saját rokonaim előtt. Szégyennek élem meg hogy mi történt velem és még mindig fáj, főleg hogy tudják a szülei is hogy az X év alatt tuti lefektetett. És összeszorul a gyorom... Egy rongynak érzem a testem a lelkem."


Ezeket a párodnak elmondtad egyáltalán?

2023. júl. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/101 A kérdező kommentje:
Elfogadom hogyha ti másképp éltek!! A bajom az,hogy ezek miatt mivel kb minden nő így él ez már igenis nagy hatással van rám. Kulturáltan persze megfogalmaztam itthon valahol érti is. Már úgymondd "mindegy" mert minden megvolt ismerem a rokonait is stb. De én 10bol 1x megyek dumalni talizni velük ezt jeleztem hogy emiatt!! Ők meg néztek,hogy mi bajom. Elmondtam,hogy szerintem onnantól leszek nekik család. Szóval hogy nekem fura és sok úgy tenni mintHA addig. De tolják ezerrel hogy menjek. Mondtam hogy majd fogok gyakrabban, ha eljön az idő.
2023. júl. 31. 15:22
 79/101 anonim ***** válasza:
95%

Dehogy fogadod el, minden kérdésnél ott tobzódsz, aztán írod ezt a f.szságot kommentbe, akár releváns a kérdezőknek, akár nem.

Mert te a saját traumádat képtelen vagy feldolgozni.

Van egy olyan érzésem, hogy meg lett kérve a kezed azért, hogy befogd végre a szádat, de elvenni ténylegesen sosem fog, mindig lesz kifogás, éppen miért nem.

2023. júl. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/101 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki b+, én elvárom, hogy családtagként kezeljenek, ha már együtt vagyunk, együtt élünk és a saját családomtól is elvárom, hogy ugyanígy kezelje a párom.
2023. aug. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!