Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Azt mondták családtag vagyok,m...

Azt mondták családtag vagyok,miért? Ha még hivatalosan nem. Miért divat családként kezelni a jegyest?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, eljegyzett megkérte a kezem. A szülei már ez előtt is azzal jöttek,hogy családtag vagyok,de finoman illedelmesen és nem bunkón jeleztem: addig szerintem nem amíg nem hivatalos. Miért lenne családtag addig valaki? Miért divat a menyasszonyt odarángatni látogatni,amíg még csak nem is a menyük. Leendő! De nem jelenlegi. Senkit se sértettem meg,egyszerűen így gondolom,ez volt régen is az alap. Az én vérszerinti rokonaimnak ugyanez az agymenése van,pedig a családtag az az,aki vagy vérrokon vagy házastárs. A vőlegényem: leendő rokon.




2023. júl. 28. 18:30
 61/101 A kérdező kommentje:

Tehát nem rossz a testi kapcsolat tapasztalatom és nem is bántam meg,de ezt mind én csak házasságban szerettem volna a házasságot meg az összeköltözés előtt. Ezek miatt a nők miatt cse$$ztem rá,akik enélkül belemennek és a 80'as évek után EZ lett az alap hozzáállás. Sajnos emiatt nulla!!! esélyem lett volna párt találni mert a legtöbb nő társam hagyta és akarta hogy ez legyen a divat 2023 ra és előtte. Kénytelen voltam ebbe a rendszerbe belekényszerülni abba,hogy házasság előtt teszek olyat amit kizárólag utána tettem volna!!


Persze hogy a kapcsolat része összeköltözni szexelni stb. De nekem csak házasságban lenne ez szimpatikus. Ki kér meg egy olyan nőt?? Már 2023 ban senki. Mert ott a többi aki megteszi. Ez miatt darálódtam be és a felborult sorrenddel kellett megbírkóznom.. szex összeköltözés utána volt eljegyzés maaajd ez legvégén a házasság...

2023. júl. 31. 14:13
 62/101 anonim ***** válasza:
92%
Édes f@szom, de egy merev és sótlan nőszemély vagy.
2023. júl. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/101 anonim ***** válasza:
94%

Te nem beledarálódtál, hanem beleőrültél.

Keress fel egy szakembert, mert ennek nagyon rossz vége lesz!

A vőlegényed pedig reméljük, észhez tér és észre is veszi veled a problémákat, aztán lapát lesz a vége, nem esküvő.

2023. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/101 A kérdező kommentje:

És??? Én elfogadtam és nem undorító mód leírtam a véleményem senkinek nem írtam trágárul.. Tök mindegy mennyire vagyok sótlan ha rácsesztem.. mindazt amit akartam házasság után!! kell előtte megtennem és bármennyire küzdök foggal körömmel sajnos ilyen ótvar alap dolgok vannak: akarnám utána!! de kellett előtte különben nem lenne velem. Ahogy a többi nővel se a párja. Mégis ki maradna olyan mellett aki közli "Béla nagyon aranyos vagy jól érzem magam Veled, de az anyukádékat csak eljegyzés után szeretném megismerni illetve nekem házasságban menne csak a szex." Na? Ezután sajna minden nőt offolnának..


Mi marad??? Mindent meg kell tenni utána nagy kegyesen jött a gyűrű.


Szex előtt meg 2023 ban már nem lesz gyűrű. Másik herotom hogy miért viszik a menyasszonyt családi vacsira. Ha egyszer nem családtag..

2023. júl. 31. 14:29
 65/101 A kérdező kommentje:
Teljesen elfogadnám és okés volna ha csak az után kellene mennem családi eseményre.. mert addig nem tartozok oda.
2023. júl. 31. 14:30
 66/101 anonim ***** válasza:
90%
De minek ezen ennyit pörögni?
2023. júl. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/101 A kérdező kommentje:
Persze :D persze hogy bele lehet őrülni. Hisz piszkosul fáj. Nagyon nagyon fáj ez nekem..
2023. júl. 31. 14:31
 68/101 A kérdező kommentje:
Valami borzalmas kín és szégyen saját magamban mindig összegörcsöl a gyomrom. Belegondolok..tudják hogy a fiuk miket művelhetett velem !! És jóval az után meséltük az eljegyzést.. egy rongynak érzem magam szégyellem a családja előtt magam!! Hogy tudják hogy valószínűleg miket tettem testileg úgy,hogy nem vagyok még házas.
2023. júl. 31. 14:33
 69/101 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaaj, te írtál az én kérdésem alá is, hogy miért nem vetetem el magam a párommal 21 évesen, meg mit félek én a házasságtól. Te kattos vagy tényleg.


Húgom 17 éves, másfél éve van barátja, az első hónapban be lett otthon mutatva a fiú szüleinek, a mi szüleinknek is bemutatta a barátját, sőt!! Idén nyáron már jött velünk nyaralni is a srác, ahogyan az én párom is, pedig mi sem vagyunk házasok, de még jegyesek sem!


Neked van egy véleményed, rendben. De nem rossz a másik azért, mert ők nem így élnek, ne akard már ezt erőltetni mindenkinél.

2023. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/101 anonim ***** válasza:
91%
Hát ez hülye
2023. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!