Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Azt mondták családtag vagyok,m...

Azt mondták családtag vagyok,miért? Ha még hivatalosan nem. Miért divat családként kezelni a jegyest?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, eljegyzett megkérte a kezem. A szülei már ez előtt is azzal jöttek,hogy családtag vagyok,de finoman illedelmesen és nem bunkón jeleztem: addig szerintem nem amíg nem hivatalos. Miért lenne családtag addig valaki? Miért divat a menyasszonyt odarángatni látogatni,amíg még csak nem is a menyük. Leendő! De nem jelenlegi. Senkit se sértettem meg,egyszerűen így gondolom,ez volt régen is az alap. Az én vérszerinti rokonaimnak ugyanez az agymenése van,pedig a családtag az az,aki vagy vérrokon vagy házastárs. A vőlegényem: leendő rokon.




2023. júl. 28. 18:30
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/101 anonim ***** válasza:
90%
Beteg, ez már az itt írt kommentjeiből is látszik.
2023. szept. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/101 anonim ***** válasza:
89%
Igen, és már 4 éve ilyeneken kattog...én azon is meglepődök hogy neki ilyen mentalitással barátja van
2023. szept. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/101 anonim ***** válasza:
92%

Baaszus en meg 12 eve jarok csaladi ebedekre... es most kell megtudnom, hogy el se kellett volna mennem hisz nem vagyunk hazasok. Es mivel nem is tervezunk hazasodni ezert ezek szerint a tobbi ebedet nyugodtan kihagyhatom.

A kozos gyerekunket azert elviheti magával ebedelni? O már csaladtagnak számit vagy a zabigyerek se oke?



Sose sertenem meg " anyosomat" azzal, hogy azt mondom nem vagyok a csalad tagja es o se csaladtag csak mert nem irtunk ala semmi hulye papirt.

2023. szept. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/101 anonim ***** válasza:
91%

Eleve élettársak vagytok, az már közeli hozzátartozó, jogilag is.


Egyébként szerintem kedves gesztusként mondták, illett volna kedvesen reagálni.

2023. szept. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/101 anonim ***** válasza:
100%
Lepontozgatott mindenkit
2023. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/101 anonim ***** válasza:
100%

Mert beteg.

Mindjárt megint kezdődik nála a roham…

2023. szept. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/101 anonim ***** válasza:
100%
Pszichopatológiai eset
2023. szept. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/101 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Lepontozgatás helyett inkább nézzél magadba, jó mélyen.

Remélem, a vőlegényed szeme még az esküvő előtt kinyílik és kirak, mint azt a bizonyos macskát...

2023. szept. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/101 anonim ***** válasza:
100%
Perszehogy családtag a menyasszony. Mi csak együtt élünk a párommal,mégis a menyük vagyok az anyósoméknak,a párom pedig a szüleim veje.Voltam férjnél is és elmondhatom,ott nem éreztem magam családtagnak,amiért rosszul bántak velem.Ez a dolog a szívünkben van,nem a papírok döntik el,ki a családtagunk.
nov. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/101 anonim ***** válasza:
100%
Ez vagy ordas nagy kamu, vagy valami kényszeres szociopata…
dec. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!