Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én vagyok szemét, vagy igaza...

Én vagyok szemét, vagy igaza van az anyósnak?

Figyelt kérdés
Tél óta nem jól keres a férjem.Egy hónapban megmaradt 40000ft négyőnkre.Sajnos nem tudtam befizetni a villany.Nagyon sokkal tartozunk,de nem kapcsolják ki mert védendő fogyasztók vagyunk.Szóval...Kértünk kölcsön az anyóstól fára decemberbe,20000ft.Neki januárba bejött 800000ft.Tudja nagyon jól,hogy mennyi tartozásunk van,és milyen szarul állunk anyagi téren,de múlt héten közölte velünk,hogy kéri vissza a pénzt,mert NINCS neki.Így nem tudom a villanyt befizetni az összeset biztos nem.Meg ott lesz a kutyaoltás,és még egyéb befizetni való.Most csak én tartom egy pénzéhes embernek,vagy neki van igaza?

2013. máj. 2. 12:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/106 anonim ***** válasza:
80%

Nem vagyok anyós párti : Mert az enyém tényleg a világ legrosszabb anyósa :

De kedves kérdező ,ha anyukád tenné ugyan ezt az azért más lenne nem szemétség ?

Kérjetek a te szüleidtöl segitséget : Elve ha ismerem és tudom milyen akkor inkább a bankba megyek : És igen család tagok között is le kell papírozni mindent :

2013. máj. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/106 anonim ***** válasza:
89%
27-es, sztem senki nem írt ocsmányat, de speciel én 30 éves vagyok és ápolónő, tehát sem anyós nem vagyok, sem lébecolós munkám nincs. Normális felfogásom, az viszont van.
2013. máj. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/106 A kérdező kommentje:
Na végre valaki megért :)
2013. máj. 2. 13:16
 34/106 anonim ***** válasza:
64%

Két külön dologról beszélgetünk, a kölcsönről és arról, hogyan áll az unokájához.


A kölcsönnel kapcsolatban: igen, vissza kell adni. Előre le kell tisztázni, mennyi időre, így elkerülhető egy ilyen konfliktus. Az, hogy félre van téve temetésre, titeket is véd, nem szeretné a gyerekeire hárítani ezt a költséget.


Ami az unokákat illeti: ez megértem, hogy fájdalmas dolog. Leültél vele egyszer is megbeszélni ezt? Hogy miért viselkedik így? Sajnos azt veszem észre, a kommunikáció kezd kihalni, egymást szidják az emberek, de képtelenség bármit is megbeszélni.


Ültesd le, és beszéljétek át ezeket a problémát. A pénz dolgot próbáld lenyelni, ő tett szívességet, örülj neki. A gyerekkel kapcsolatos dolgokra meg kérdezz rá. Adhatunk tanácsot, de a miértekre csak ő tudja a választ.

2013. máj. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/106 anonim ***** válasza:
93%
Látod kérdező, sikerült 30 válaszoló közül egyet találni, aki igazat ad Neked. Igaz a válaszából látszik, hogy elég primitív, de ezt Neked kell tudni, hogy milyen típusú emberekkel szeretnél egy szintre kerülni, ugyebár. :) Ha még csűröd-csavarod a témát, leírsz pár anyósra nézve kínos dolgot, talán többen is melléd állnak. Hajrá!
2013. máj. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/106 A kérdező kommentje:
Nem szapulom tovább az anyósom..sajnos már a gyerekeim is tudják,és ez a legnagyobb szégyen,hogy utálják őt.nincs szó arról,hogy bebeszéltem nekik,hanem látják,és érzik hogy leszarja az anyós őket.
2013. máj. 2. 13:22
 37/106 anonim ***** válasza:
83%

"Te meg aki az ocsmány válaszaidat írtad,biztos te is valami anyós féle vagy.Miért ítélkezel addig amíg nem ismersz valakit.Biztos valami olyan munkahelyed van amiért nem kellett megküzdeni.Igenis nehéz a mai világba munkát találni."


Egyetlen választ írtam, ebben említettem meg, hogy az nem lehet igaz, hogy nincs munka.

Nem vagyok anyós, fura is lenne 27 évesen.


Nem ítélkeztem. Csak leírtam a véleményem. Hogy a kérdező vagy az anyósa pénzéhes-e, ezt nem tudom.


A munkahelyemért igenis meg kellett küzdeni. Pl. érettségi után még 8 évig tanultam, dolgoztam, törtem magam, és igen, most van állásom (Kapok is havi 110-et, hűha, de jó nekem...). Cserébe nem tartozom senkinek, és addig nyújtózkodom, amíg a fizum ér... De voltaképp hogy jön ez ide?

2013. máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/106 anonim ***** válasza:
72%

" Amúgy milyen fa volt az hogy 20ezerbe került? Én biztos csak jelképesen egy ágat vettem volna, ha nincs rá pénzem...."


Jó ég, hát tüzelő fa, mit gondoltál? :D Eszem megáll...

2013. máj. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/106 anonim ***** válasza:
72%
Eddig nem szóltam hozzá, de egyetlen egy kérdésem lenne: hány gyereketek van?
2013. máj. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/106 A kérdező kommentje:
Két fiú
2013. máj. 2. 13:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!