Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én vagyok szemét, vagy igaza...

Én vagyok szemét, vagy igaza van az anyósnak?

Figyelt kérdés
Tél óta nem jól keres a férjem.Egy hónapban megmaradt 40000ft négyőnkre.Sajnos nem tudtam befizetni a villany.Nagyon sokkal tartozunk,de nem kapcsolják ki mert védendő fogyasztók vagyunk.Szóval...Kértünk kölcsön az anyóstól fára decemberbe,20000ft.Neki januárba bejött 800000ft.Tudja nagyon jól,hogy mennyi tartozásunk van,és milyen szarul állunk anyagi téren,de múlt héten közölte velünk,hogy kéri vissza a pénzt,mert NINCS neki.Így nem tudom a villanyt befizetni az összeset biztos nem.Meg ott lesz a kutyaoltás,és még egyéb befizetni való.Most csak én tartom egy pénzéhes embernek,vagy neki van igaza?

2013. máj. 2. 12:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/106 anonim ***** válasza:
81%

Köszönöm a gyors választ.

Azt hiszem az lesz mindenkinek a legjobb, ha a saját lábatokra álltok és nem kértek kölcsönt senkitől, próbálj másutt faragni. Fát nyáron kell venni, mert olcsón, nem decemberben.

Ami meg a villanyt illeti, nálunk első a számla, aztán ami marad elosztjuk a kötelező dolgokra.

A helyzetetek nem rózsás, de meg lehet oldani.

Sok sikert!

2013. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/106 anonim ***** válasza:
75%
Egy építő jellegű tanácsot tudok adni neked: csak magadra számíts! Ha valaki mégis segít, örülj neki, fogadd el, de feltételezd azt, hogy mindent egyedül kell megoldanotok! Hidd el, sokkal könnyebb ilyen felfogással élni. Másik pedig: nővérem anyósa mindenben segít, pénzben és tettben is, csakhogy a segítségért cserébe teljesen belemászott az életükbe, úgy jár-kel a lakásukba ki-be, mintha otthon lenne, kérdezés nélkül megy át, beszél a kicsi orvosával, és a pláne, útonútfélen hangoztatja, hogy nélküle összeomlana a nővéremék családja. Hát tudod, nekem pl ilyen áron nem kéne a segítség!
2013. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/106 A kérdező kommentje:
kÉT UTÓLSÓ..IGAZATOK VAN.
2013. máj. 2. 13:53
 44/106 anonim ***** válasza:
76%
És íme a bizonyíték, hogy a diploma és az intelligencia bizony nem egyenesen arányosak egymással... :D
2013. máj. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/106 A kérdező kommentje:
köszi 13:54
2013. máj. 2. 13:59
 46/106 anonim ***** válasza:
88%

Ki mondta, hogy könnyű munkát találni?

Nem az.


De ha ezen múlna, pucolnék wc-t, csinálnék hamburgert gyorsétteremben, vállalnék gyerekfelügyeletet, alkalmi takarítást, bármit.


Ha meg nem teszem, és kölcsönt kérek/fogadok el, akkor tudomásul veszem, hogy azt meg kell adni. Ez ennyire kegyetlen és embertelen...

2013. máj. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/106 anonim ***** válasza:
17%

"És íme a bizonyíték, hogy a diploma és az intelligencia bizony nem egyenesen arányosak egymással... :D"


Csak nem megbántottalak? :) Elég merész dolog megállapítani az intelligenciát pár mondat után. Miért is írtad ezt? Tán fáj az igazság? Akkor is ez a véleményem! Ha meg a diplománál tartunk, milyen orvos az, aki reumának hisz egy tüdőrákot? Hm? A mai orvosok és kis ápoló pitsák csak a pénzre mennek, eszük semmi. Meg is látszik a kedves ápolónő megnyilvánulásain.

2013. máj. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/106 anonim ***** válasza:
67%
Árulja már el valaki, hogy ki ápolónő itt, mert hiába kutatom negyed órája a válaszokat, nem találom...
2013. máj. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/106 anonim ***** válasza:
81%

Itt van az ápolónő: "27-es, sztem senki nem írt ocsmányat, de speciel én 30 éves vagyok és ápolónő, tehát sem anyós nem vagyok, sem lébecolós munkám nincs. Normális felfogásom, az viszont van."


13:16-kor írta

2013. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/106 anonim ***** válasza:
67%
Á, köszi!
2013. máj. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!