Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én vagyok szemét, vagy igaza...

Én vagyok szemét, vagy igaza van az anyósnak?

Figyelt kérdés
Tél óta nem jól keres a férjem.Egy hónapban megmaradt 40000ft négyőnkre.Sajnos nem tudtam befizetni a villany.Nagyon sokkal tartozunk,de nem kapcsolják ki mert védendő fogyasztók vagyunk.Szóval...Kértünk kölcsön az anyóstól fára decemberbe,20000ft.Neki januárba bejött 800000ft.Tudja nagyon jól,hogy mennyi tartozásunk van,és milyen szarul állunk anyagi téren,de múlt héten közölte velünk,hogy kéri vissza a pénzt,mert NINCS neki.Így nem tudom a villanyt befizetni az összeset biztos nem.Meg ott lesz a kutyaoltás,és még egyéb befizetni való.Most csak én tartom egy pénzéhes embernek,vagy neki van igaza?

2013. máj. 2. 12:20
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/106 anonim ***** válasza:
100%
Miért is lenne jobb a friss fa???? WTF :) Minél szárazabb a fa annál nagyobb a fűtőértéke.
2013. máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/106 anonim ***** válasza:
81%

Na százaska, te sem fával fűtesz otthon, az tuti:D:D:D

Ez nem tej bakker, hogy annál jobb minél frissebbb:D:D

A frissen vágott fának kb 35-40%a víz.

Ha tanultál volna fizikát, akkor tudnád, hogy halmazállapot változással járó hőmérséklet emelkedés során az energia először a halmazállapot változás végbemenetelére fordítódik. Tehát ha elkezded égetni a vizes fát, az égésből származó energia egészen addig nem a szoba fűtésére fog fordítódni, amíg a víz el nem párolog a rendszerből. Eleve sok hő távozik a kéményen keresztül az égéskor, ha ezt még megfejeled azzal, hogy egy csomó vizet párologtatsz el tök feleslegesen, akkor alig lesz fűtőértéke a fának. Ha sikerül 15% körülire levinni a fa víztartalmát, akkor már lehet vele érdemben (úgy értem takarékosan) fűteni.

De nyugodtan vegyél "friss" fát tüzelni:D:D:D

Ekkora hüyeséget régen hallottam:D:D

2013. máj. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/106 anonim ***** válasza:
20%
Végigrágtam magam a 102 kommenten. Rengeteg gondolat ébredt, s húnyt ki, mire a végére értem. Nem is fogok érdemben hozzászólni a kérdéshez. Azt viszont nem tudom elhallgatni, hogy 11 olodalon keresztül szapuljátok, ócsároljátok, gyalázzátok egymást, de a 102 kommentből (amiből mondjuk le kell vonni a kérdező kommentjeit) mindössze 2! azaz KETTŐ! válaszolónak volt neve. A többi bátran fröcsögött az ápolónőkre, (mellesleg minden tiszteletem az övék) meg egymásra.
2013. máj. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/106 anonim ***** válasza:
Anyukambol kiindulva mindig segit nekunk mindenben amiben tud.Ha kolcson kellene kernunk,az fix,hogy nem kerne vissza.De nem minden anya ilyen sajnos.Parom anyukajaek mar volt,hogy kertek tolunk,mert meg nem jott meg a fizujuk,es ki kellett fizetni vmit,amint megerkezett a penz,visszaadtak.Eszunkbe nem jutott volna nem el kerni,forditva viszont ugyanigy tennenk.Viszont ha mar kikapcsolasrol lenne szo,sztem se nekik,se forditott esetben nem lenne arcunk visszakerni,megha csak kolcson is.Azert vagyunk csalad,h segitsuk egymast egy bizonyos szintig,mert azert eltartani nem vagyunk kotelesek egymast!
2013. máj. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/106 anonim ***** válasza:
Már nem azért de kik vagytok Ti? Miért is kellene az ápolónőnek bocsánatot kérnie tőletek? "lébecols" munka nálam azt jelenti hogy egész nap a körmét vakargatja. Igen, van ilyen!! És több a fizetése mint aki DOLGOZIK is!!! Azért mert szar napod volt az irodában ne a öldi halandóval bunkózz már! Hihetetlenek vagytok komolyan. Most már utáljátok a fekete hajú embereket is, mert gyerek korotokban csúnyán nézett rátok. Dolgozzatok 12-14 órát, próbáljatok havi 60 ezerből (vagy még kevesebből megélni) aztán nem lesz kedvetek és energiátok ilyen sok marhaságot írkálni.
2013. jún. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/106 Savlekotő ***** válasza:
Gondolom gyerek is van a kutya mellé miközben a villanyt se bírjátok kitermelni tarhálás nélkül. :(
2020. nov. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!