Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én vagyok szemét, vagy igaza...

Én vagyok szemét, vagy igaza van az anyósnak?

Figyelt kérdés
Tél óta nem jól keres a férjem.Egy hónapban megmaradt 40000ft négyőnkre.Sajnos nem tudtam befizetni a villany.Nagyon sokkal tartozunk,de nem kapcsolják ki mert védendő fogyasztók vagyunk.Szóval...Kértünk kölcsön az anyóstól fára decemberbe,20000ft.Neki januárba bejött 800000ft.Tudja nagyon jól,hogy mennyi tartozásunk van,és milyen szarul állunk anyagi téren,de múlt héten közölte velünk,hogy kéri vissza a pénzt,mert NINCS neki.Így nem tudom a villanyt befizetni az összeset biztos nem.Meg ott lesz a kutyaoltás,és még egyéb befizetni való.Most csak én tartom egy pénzéhes embernek,vagy neki van igaza?

2013. máj. 2. 12:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/106 anonim ***** válasza:
97%
Ha vele is ilyen vagy, akkor lehet ezért kerül titeket, így az unokát is.
2013. máj. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/106 anonim ***** válasza:
85%

Egyesek milyen flegmák..

Szerintem tüzelni vette a fát...az pedig sokkal drágább..

2013. máj. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/106 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok.Csak kivételez a fiával,és az unokáival.
2013. máj. 2. 12:40
 14/106 A kérdező kommentje:
Nem egy télre kértünk költsön.Csak fizetésig.
2013. máj. 2. 12:46
 15/106 anonim ***** válasza:
95%
Semmi közöd anyósod pénzéhez. Gondolom azért nem ad, mert már sokszor adott, és feneketlen kútba dobálja a pénzt. Az meg egyenesen undorító, hogy azt sajnálod tőle, hogy a temetésére félretett. Hát milyen ember vagy te? Tőlem egy kanyit nem kapnál, az tuti.
2013. máj. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/106 A kérdező kommentje:
Nem én hoztam szóba a temetést.Ezt is alig mertük kérni.Mert tudjuk,hogy a másik gyerekének szokott segíteni.A másik unokák a kedvencek.
2013. máj. 2. 12:52
 17/106 anonim ***** válasza:
95%

"Én vagyok szemét, vagy igaza van az anyósnak?"


Igen, és igen.

2013. máj. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/106 A kérdező kommentje:
Ha tudnátok milyen nem hiszem,hogy védenétek :)az én gyerekeimnek husvétra nem adott semmit,a másiknak igen.Ha lementünk hozzájuk,én vettem kaját,mert nem volt képes,legalább az unokáknak venni.
2013. máj. 2. 12:54
 19/106 anonim ***** válasza:
91%
Ha tényleg ilyen anyós, hogy másik unokáknak vesz, a tieidnek nem, akkor HOL A BÜSZKESÉGED? Szemét a mama, de akkor miért kell a pénze? Ha a helyedben lennék, rá sem néznék, nemhogy a pénzére ácsingóznék.
2013. máj. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/106 anonim ***** válasza:
88%
Csak te tudsz azért tenni, hogy jobb legyen a kapcsolatotok, nekünk hiába írod, hogy ilyen meg olyan. Az én anyósom pl se anyagilag, se fizikailag nem segít, de soha nem fájna a fogam a temetésre félretett pénzére, még leírni is fáj, hisz ő a férjem édesanyja. Örülök, ha látjuk, igyekszem minél többször átvinni hozzá a gyerekeket, hogy jó legyen a kapcsolatuk. Óriási tévedés az, hogy egy nagymamának kötelessége anyagilag segíteni. (Arról nem is beszélve, mennyi egy átlagos nyugdíjas havi apanázsa...)
2013. máj. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!