Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én vagyok szemét, vagy igaza...

Én vagyok szemét, vagy igaza van az anyósnak?

Figyelt kérdés
Tél óta nem jól keres a férjem.Egy hónapban megmaradt 40000ft négyőnkre.Sajnos nem tudtam befizetni a villany.Nagyon sokkal tartozunk,de nem kapcsolják ki mert védendő fogyasztók vagyunk.Szóval...Kértünk kölcsön az anyóstól fára decemberbe,20000ft.Neki januárba bejött 800000ft.Tudja nagyon jól,hogy mennyi tartozásunk van,és milyen szarul állunk anyagi téren,de múlt héten közölte velünk,hogy kéri vissza a pénzt,mert NINCS neki.Így nem tudom a villanyt befizetni az összeset biztos nem.Meg ott lesz a kutyaoltás,és még egyéb befizetni való.Most csak én tartom egy pénzéhes embernek,vagy neki van igaza?

2013. máj. 2. 12:20
 81/106 anonim válasza:
87%

Most akkor nem értem, egyszer azt írja, hogy a lányát kellett orvoshoz vinni, aztán meg, hogy két fia van...


"A kérdező kommentje:


Ráadásúl a másik fiát cipeli mindenhova autóval,és amikor megkértem hogy vigye el a lányom orvoshoz,akkor fintorgott.


# 5/78 Időpont ma 12:30 "


"A kérdező kommentje:


Két fiú


# 40/80 Időpont ma 13:48 "

2013. máj. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/106 A kérdező kommentje:
Vannak kivételek! De nem azok,akik a halottaknak a szemét ceruzával csukják le,mert undorodnak tőle.És van ilyen,mert egy ápolónő mesélte.
2013. máj. 2. 15:47
 83/106 A kérdező kommentje:
Mert már belehülyülök itt a válaszokba :)
2013. máj. 2. 15:48
 84/106 anonim válasza:
33%
Ő ezt vállalta és akkor csinálja is.Őrüljön ha 80000-ért csinálhatja.Örüljön valaki ha egy munkahelye van a mai világba,nem hogy kettő.Sajnos a kedves ápolónő,ezt nem tudja felfogni.Csak a munkahelyet emlegeti.Majd ha neki is ilyen nehéz lenne elhelyezkedni akkor majd nem így nyilatkozna.Örüljön neki,hogy nem volt benne része.
2013. máj. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/106 anonim ***** válasza:
88%
komolyan, miért kell ilyen fasságokat bekamulni, kérdező? ennyire unatkozol? :s
2013. máj. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/106 anonim ***** válasza:
42%

" a szemem előtt vették előre a cigány családot, akik pénzt nyomtak a doki kezébe a többi beteg előtt, akik szépen végigülték a sorukat."


Azt hiszem ez elmond mindent a mai egészségügyről és a benne dolgozókról....

2013. máj. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/106 anonim ***** válasza:
81%
Naszóval, hány gyereked van és mik?
2013. máj. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/106 anonim ***** válasza:
67%
A decemberi favárlásnál én karácsonyfára asszociáltam, mert a tüzelőt nyáron szokás megvenni....
2013. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/106 anonim ***** válasza:
70%
Az a bizonyos ápolónő vagyok. Teszek még egy utolsó óvatos kísérletet megkérdezni, hogy mégis kit bántottam meg? Mert azt írod, hogy én itt sokakat megbántottam, mégsem kérek bocsánatot. Sorakozzon az a sokaság, hadd kövessem meg őket! :)
2013. máj. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/106 anonim ***** válasza:
36%
Pl a munkanélkülieket sértetted meg, akik hiába keresnek, nem találnak munkát. Tőlük bocsánatot kérhetnél, mert szerintem ritka bunkó megszólalásod volt. Nem mindenki azért munkanélküli, mert lusta dolgozni vagy buta. Attól, hogy neked JELENLEG van munkád, nem jelenti azt, hogy ez így is marad, és lehet, hogy egyszer te is közéjük fogsz tartozni. Tudod, Isten nem bottal ver.
2013. máj. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!