Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan kezeljem, hogy a...

Hogyan kezeljem, hogy a férjemnek fontosabb az anyukája, mint én?

Figyelt kérdés
2017. febr. 18. 15:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyen dolgokat még házasság előtt tisztázni kéne szerintem.
2017. febr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 A kérdező kommentje:
Ez most alakult ki pár hónapja. Amúgy 7 éves házasok vagyunk
2017. febr. 18. 16:04
 3/80 anonim ***** válasza:
24%
Ez természetes. Nője, felesége lehet másik az embernek, de édesanyja és édesapja nem. Úgy kezeld, hogy ne legyél sz@rkeverő. Ne akard kiutáltatni az anyóst, mint sok nőnek szokása. Ez valami genetikai kód lehet a nőkben, hogy összeférhetetlenek egymással.
2017. febr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as. Ilyet csak egy férfi írhat. Biztos te is anyuci kedvence vagy, vagy nőtlen
2017. febr. 18. 16:08
 5/80 anonim ***** válasza:
89%

lehetnek olyan időszakok, amikor az idős szülő jobban rászorul a felnőtt gyerekére, mint addig. Ez nem feltétlen jelenti azt, hogy anyuka fontosabb, mint a feleség, csak éppen több időt, energiát igényel a fiától, mint szokott.


Mivel nem írtad meg, miért érzed azt, hogy a férjednek fontosabb az anyukája, mint te, nem is nagyon lehet megmondani, hogy kezeljed a dolgot. Ha részletesebben írsz, talán tudunk segíteni.

2017. febr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
83%
Nem az ilyen nem pár hónap vagy pár év alatt alakul ki. Ez mindig is jelen volt, csak a nagy rózsaszín ködtől nem akartad észrevenni. Ez egy jellemvonás ami kis korban is jelen van, és a neveltetés következménye. Egy normális családban a férfi szereti az anyját, de úgy van nevelve, hogy anya csak 1 van, de a felesége, majd lányai az elsők..
2017. febr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem idős még annyira. De ezt a férjem a szemembe mondta, hogy anyuka fontosabb lesz mindig is neki, mint én és a kislányunk
2017. febr. 18. 16:10
 8/80 anonim ***** válasza:
84%
Azért nem ártana, ha pontosabban leírnád, mit értesz ez alatt - mert ha csak újaban alakult ki, akkor lehet, hogy te értelmezed félre!
2017. febr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
48%
Válással.
2017. febr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 A kérdező kommentje:
Az anyukájával napi szinten beszélnek neki mindent el mond előttem titkolózik ja és persze vannak olyan napok hogy két szót nem váltunk egymással csak elmegyünk egymás mellett a házban
2017. febr. 18. 16:15
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!