Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan kezeljem, hogy a...

Hogyan kezeljem, hogy a férjemnek fontosabb az anyukája, mint én?

Figyelt kérdés
2017. febr. 18. 15:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 Lazarus81 válasza:
24%

Sehogy!!!

Természetes hogy fontosabb a szülő mint egy élet vagy házastárs,mivel a szülőnek köszönhetünk mindent nem pedig a nejünknek vagy férjünknek.

Ilyenkor türelmesnek kell lennünk.

2017. febr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:
51%
Na már bocsi! Én vagyok h*lye vagy a tükör görbe? Anya csak egy van, de mikor lett fontosabb, mint a gyerekem? Félreértés ne essék én imádom az anyámat, ő egy csodálatos asszony, mindent megteszek érte, de a gyerekeim az életem értelme! Az anyaság felelősség! Mindent megteszünk a gyerekeinkért, a boldogságukért és az ő boldogságuk, az ő gyerekük! Ha "anyósod" rá tudta venni a párodat, hogy ilyet mondjon, akkor egy sárkány a párod meg egy balfék! Megérdemlik egymást!
2017. márc. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!

Ha a férje nem megy el otthonrol ha veszekedtek, ha nem fog pisztolyt a fejéhez es a tavaszon tartja a kezet akkor bizony semmi gond nem lehet. ( akkora baj biztos nem )

Az én apamnak nem voltak a szulei fontosak, csak megakart nékik felelni. Egy tanacs: A veszekedés Sosem art, mondjatok ki amit gondoltok. Oke. De HA nem veszekedtek, AKKOR IS! En elárulom neked hogy nem volt jo nézni a szuleim állandó veszekedeseit, az apám allandoan Elment otthonrol, fogta magát beült a kocsiba es ha bőgtem is Elment órákkal kesobb visszajött. Az állandó egymast szidast. Ne csak a ferjedet hibaztasd! :) Egy ilyebdolog 2 emberen mulik. Tedd fel a következő kérdéseket magadban: Mikor szoktunk veszekedni? Mi miatt szoktunk veszekedni? Szeretem én meg ot? Mi lenne ha nem lenne velem, vajon megnyugodnek, vagy nehez lenne es hiányozna. Dühből Sosem hozunk döntéseket. Az jon le nekem, hogy ti marhára nem beszeltek meg semmit. Sokat dolgozik a férjed? A kislány hany eves? Te mit dolgozol? Lehet tul stresszesek vagytok a munkahelyen. Eleget van veletek otthon vagy mi miatt jott ez a veszekedés hogy az anyja fontosabb? Valami oka van ha hirtelen tenyleg igy ragaszkodik hozza, elgondolkodtam azon hogy esetleg annyiszor veszekedtek hogy azt érzi nem ertened meg? Figyelj. Ha válaszoltál magadnak a kérdésekre, es tudos mit akarsz, ULJ LE VELE, ES BESZELJETEK MEG. En anyámék allandoan matakodtak, az lett a vege, hogy apa mikor 11 eves lettem (tesóm 1) fogta magát es azt mondta "kimegyek külföldre dolgozni". Azota 10 ev telt el, masfel eve kozolte neki van egy kapcsolata. Anyára azt mondta Sosem hallgatta meg mindig eltolta magától mindig veszekedtek es elege lett. Inkabb elmenekült. TE ne hagyd hogy a férjed menekülni akarjon!!! Mert az anyjához akar valoszinuleg, mert o benne megbízik. :) (es o nem rossz apa, én azota miota anyáék rosszba vannak apám a 3 ev alatt egyszer látogatott meg, mar kulon élek). Es meg valami. Remelem a gyerekkel nem zsarolod, mert ha arra a kislanyod rajon egyszer hogy OT is okkent használtad fel a valasba, nagyon haragudni fog rad hogy helyette hoztal döntést.

21/N

2017. ápr. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 acelsziv ***** válasza:

Kérdező: Egyszerűen holtponton van a házasságotok. Holtpont az élet bármely területén előfordul. Ilyenkor kell nekifeszülnötök és továbbtolni. Amúgy is hét éve vagytok együtt. Ahogy mondják hét évente az ember kicsit meghal majd újjászületik.

Elhiszem, hogy eddig rendesen csináltál mindent de ez most nem jó, kevés. Csinálj másképp dolgokat ha más eredményeket akarsz látni.

A lényeg, hogy ha túl tudjátok tolni a holtponton a házasságot akkor megújul és még szebb lesz mint valaha.

Jó tanács. Menjetek el egy wellness hétvégére és tervezzetek. Vannak közös céljaitok? Lefogadom, hogy nincsenek.

Rakjatok ki nagy célokat. Olyanokat amikért érdemes dolgozni. Legyenek benne kihívások amelyek mindkettőtöktől változásokat igényelnek. Vagyis inkább fejlődést.

Célok nélkül nem vagytok egy csapat csak két ember egymás mellett.

Sok sikert

2017. ápr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sokat dolgozunk a problémán Ő is és Én is.
2017. ápr. 24. 09:58
 76/80 anonim ***** válasza:
:) sok sikert, remelem minden megoldódik! :) A lenyeg, szerethesse az anyukáját, ha nem szavaz neki határokat, nem mergelodsz, meglátod idővel békésen hozhatsz majd neki érveket, nem fog semmit támadásnak venni. Tudom nehez, én is néha neheztelem mikor párom 1 orat dumál a telefonba az anyujaval, pont mikor valami fontosat mondanék, de engedi neki. Az esetleg nem ad neked okot neheztelesre, hogy anyukáddal rosszba vagy? Ird le privátba miert es miota ha gondolod.
2017. ápr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 anonim ***** válasza:
Szabsz neki* vacak windowsos telefon :D
2017. ápr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:
De engedi neki****
2017. ápr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:
31%
Ne etessétek a trollt, tipikus kamu kérdés, aminek az a célja h felháborodást keltsen. Még egy leírast se hazudott össze.
2017. ápr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim ***** válasza:
0%
sehogy ne kezeld mert ha ilyen hülye vagy hogy eltűröd a megaláztatást akkor meg érdemled, sőt jár neked egy ilyen barom. a női nem szégyene vagy aki megalázkodik egy nyomvadt kanért
2017. ápr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!