Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan kezeljem, hogy a...

Hogyan kezeljem, hogy a férjemnek fontosabb az anyukája, mint én?

Figyelt kérdés
2017. febr. 18. 15:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 A kérdező kommentje:
Jaj persze mert most jön az hogy biztos én vagyok a szar. Ha tudni akarod akkor az történt hogy anyám 18 évesen kirakott az utcára hogy boldoguljak ahogy akarok. Pedig már akkor dolgoztam és rendesen haza adtam a pénzt
2017. febr. 18. 18:02
 32/80 anonim ***** válasza:
81%

#3

Te nem vagy normális. SEMMIT nem jelent, hogy fizikailag csak egy ember tud világra hozni. Undorító követeztetéseid vannak, érvelési hibával. Az egymás mellet megjelenő dolgok között még nincs hierarchia vagy egymásból következés, automatikusan.


Soha nem kezelném a házastársamat lecserélhetőként, és azonnal szakítanék a szüleimmel, ha ilyen betegesen látnák a világot, de a gyerekeimet sem mérgezném ezzel az attitűddel.

2017. febr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 anonim ***** válasza:
58%

"Soha nem kezelném a házastársamat lecserélhetőként"

-ez így igaz és jó.

Tegyük hozzá: a szüleidet meg nem tudod SOHA "lecserélni".


Éljünk békében egymással.

2017. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 anonim ***** válasza:
49%

nos, hogy őszinte legyen, nekem is fontosabb anyukám, mint a férjem...

és ez így is lesz. de komolyan.. :)


beszéljétek meg, mert ha ez nagyon zavaró lesz neked, akkor nem fogod sokáig bírni mellette, vagyis úgy értem, hofy zavaró lesz ez a 2. hely

2017. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
52%

A legnagyobb stratégiai hibát ott követik el a nők, hogy amikor egy kicsit is biztosnak érzik a státuszukat (pl. gyerekszüléssel), akkor elkezdik fúrni a férfi anyját.

Orbitális hiba!

A férfi már csak a neméből adódóan is védelmezi a gyengébbet, a megtámadottat, különösen, ha az az édesanyja.

Az anya minden ember szemében szent, különösen a férfiaknak.

(...és itt most nem az extrém rossz anyákról beszélünk, az legyen egy másik topic témája!)

Az okos nő, jó viszonyt ápol az anyósával, mert részben a gyereknek jó, ha van szerető nagymamája, részben pedig a férjével nem generál konfliktust, amellett soha nem lehet tudni, hogy mikor lehet szüksége az anyós jóindulatára.

Sokaknak ez nem is jelent problémát, mert felfogják, hogy az anyját és a párját MÁSKÉPP szereti egy férfi, ... de ehhez intelligencia kell, nem pedig zöldülni a féltékenységtől.

Az viszont tény, hogy amikor egy házasság tartópillérei recsegni-ropogni kezdenek, annak az első és legbiztosabb jele, hogy a férfi ismét közelebb kerül az anyjához, többet beszélnek, többet keresi a társaságát.

Gondolkozz el Kérdező, talán még nincs túl későn!

2017. febr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 A kérdező kommentje:
Igen számomra elég zavaró én nem akarom kisajátítani de nekem is szükségem lenne rá
2017. febr. 18. 18:27
 37/80 anonim ***** válasza:
27%

#34

Biológiai értelemben nem, azaz nem törölheted el a genetikai tényt, de bármikor kizárhatod őket az életedből örökre.

2017. febr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
48%

#36

Az nem önálló, házasságképes férfi, aki a mamzihoz szalad mondjuk 47 évesen, ha elválik, nem pedig a saját lábán áll. Az egy sérült, beteg emberke, akinek soha nem lenne szabad házasságot kötnie eleve.

2017. febr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
80%
Ne haragudj, de ez nem az anyuka hibája, hogy rossz a házasságotok. Valószínűleg már elege van a abból, hogy mindenen veszekedsz. Már nem látja benned azt a kedves és toleráns nőt, akit korábban elvett feleségül.
2017. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 A kérdező kommentje:
Már bocs de semmit nem változtam az évek alatt egy odaadó feleség voltam mindig
2017. febr. 18. 18:37
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!