Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan kezeljem, hogy a...

Hogyan kezeljem, hogy a férjemnek fontosabb az anyukája, mint én?

Figyelt kérdés
2017. febr. 18. 15:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó ment a zöld kéz. Nekem nem a férj unszimpi, hanem a házisárkány asszonya.
2017. febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket
2017. febr. 18. 21:09
 53/80 A kérdező kommentje:
Tudjátok mit ezek után megoldom magamnak a problémáimat mert itt csak a másik ocsárolása megy
2017. febr. 18. 21:57
 54/80 anonim ***** válasza:
69%
Jól teszed! ... már előbb kellett volna!
2017. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 A kérdező kommentje:
Mekkora bunkók vannak a földön az ilyen tahókat tiltani kellene
2017. febr. 18. 22:01
 56/80 anonim ***** válasza:
57%
Egyetértek, de sajnos még mindig itt vagy.
2017. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
38%

Itt végig te voltál a bunkó és a tahó.

Nem csoda, ha a férjed már hozzád sem szól és felvilágosítlak, nem csak az anyja, de már a szomszéd is fontosabb neki mint te!

Ja és a Földön nagy "F", mert tulajdonnév.

2017. febr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
84%

Már nem azért, elnézést ha tiszteletlen vagy sértő amit írok, de így végigolvasva... mint egy olcsó regény.

Kedves kérdező!

Azt várod el, hogy mondják meg az itt tartózkodók, hogy mi van az anyóssal és a férjeddel stb...

Te viszont semmilyen részletet nem vagy hajlandó elárulni. Aztán még a válaszoló a hibás, ha nem azt mondja amit hallani akarsz. Nem vagyok felnőtt... alig éltem még. De azt már most tudom, hogy azok az emberek hisztiznek más emberek válaszai miatt, akik nem tudnak magukkal szembe nézni és mindig másokat okolva próbálják magukról háítani a felelősséget. Mesterem mondta mindig: ha történik egy autóbaleset, akkor a sofőr a hibás. És a gyalogos a hibás. Mindenki magának a hibás!

És igaza van.

Beszéljetek meg a férjeddel. Felnőtt emberek módjára.

Kívánom a legjobbakat! :)

Egy lány

2017. febr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
100%
Mi konkrét választ nem tudunk adni, de az biztos, hogy ezt elsősorban a férjeddel kell megbeszélned. Normálisan ülj le vele és kérdezd meg tőle, hogy mi romlott el a házasságotokban, és hogy lehetne megoldani.
2017. febr. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 A kérdező kommentje:
Jó akkor zárjuk a témát én nem azért jöttem ide hogy oltogassanak. Hanem mert kétségbeesett voltam. De látom nem volt jó ötlet
2017. febr. 19. 09:42
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!