Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan kezeljem, hogy a...

Hogyan kezeljem, hogy a férjemnek fontosabb az anyukája, mint én?

Figyelt kérdés
2017. febr. 18. 15:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 A kérdező kommentje:
Lehet akkor én vagyok a hárpia?
2017. febr. 18. 16:22
 12/80 anonim ***** válasza:
82%
Egy házasságnak vannak hullámvölgyei, és könnyen lehet, hogy most olyanban vagytok. Szép óvatosan másszatok ki belőle. Talán válságban van anyuka, talán meg fog halni- nem tudjuk, most miért lett "fontosabb" - furcsa a kifejezés is itt... Nem fontosabb, ez majdnem biztosan állítható, most valamiért többet kell vele foglalkoznia. Legyél türelmes és próbálj valami vidámító programot szervzeni- lassan jó idő lesz, kis kirándulás a természetben lehet, hogy úgy oldja a feszültséget, hogy észre sem veszitek.
2017. febr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
83%

Ha a férjeddel is úgy kommunikálsz, ahogy itt, akkor nem csodálom, hogy két szót nem váltotok, csak elmentek egymás mellett a házban.


Először is: ha 7 évig nem ilyen volt, csak pár hónapja lett ilyen, akkor azt kéne megnézni, mi történt akkor. Mi történt a házasságotokban, vagy anyuka állapotával, körülményeivel. Amit 6-os írt, az ostobaság: a rózsaszín köd nem 7 év és egy kisgyerek után szokott fölszállni, hanem az együttélés (házasság) kezdete után 1-2, max. 3 éven belül.


"...a férjem a szemembe mondta, hogy anyuka fontosabb lesz mindig is neki, mint én és a kislányunk..."

Nyilván nem csak úgy vacsora után elgondolkodott a férjed és tett egy ilyen kinyilatkoztatást. Nyilván e mondata előtt volt egy kérdésed, egy vita vagy ilyesmi. Ha annak részleteit nem mondod el, akkor nem tudjuk, milyen körülmények között, mire való reagálásként hangzott el ez a mondat.


Az, hogy naponta beszél az anyjával, teljesen normális. Ha szerinted nem az, akkor veled van a baj.


Anyjának mindent elmond, előled titkolódzik - de könyörgöm, írj már valami konkrétumot!

2017. febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 A kérdező kommentje:
Tudjátok mit inkább hagyjuk.
2017. febr. 18. 16:54
 15/80 A kérdező kommentje:
Amúgy igen egy vita közben mondta mert én szóvá tettem hogy kedves anyuka ne szóljon bele az életünkbe és a saját gyerekünk nevelésébe. Mert sajnos ez van mindent Ő akar irányítani
2017. febr. 18. 16:57
 16/80 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ahogy olvasom én nem csináltam valamit jól azért van ez a helyzet
2017. febr. 18. 17:09
 17/80 A kérdező kommentje:
Lehet jobb ha tényleg ott hagyom anyukának
2017. febr. 18. 17:19
 18/80 anonim ***** válasza:
91%

Az nem férj, aki előtérbe helyezi a saját gyerekénél és feleségénél az anyját.


Az sem, aki napokig nem szól a családjához.


A házassággal ti lesztek egymás számára a legfontosabbak. Ha ez nem így van, akinek ez nem így van, az már csak formailag él abban a házasságban.

2017. febr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
92%
Ebből válás lessz!
2017. febr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled kedves 19-es
2017. febr. 18. 17:34
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!