Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan kezeljem, hogy a...

Hogyan kezeljem, hogy a férjemnek fontosabb az anyukája, mint én?

Figyelt kérdés
2017. febr. 18. 15:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 A kérdező kommentje:
Lehet jobb hagyni az ilyen fickót anyukának
2017. febr. 18. 17:42
 22/80 anonim ***** válasza:
16%
A gyerek nem érdekes, mi? Lelki nyomorékká kívánod tenni, mert anyjával beszél naponta?
2017. febr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 A kérdező kommentje:
Nem én teszem lelki nyomorékká hanem az apja aki az anyját választja Ő helyette. Már bocsi
2017. febr. 18. 17:48
 24/80 anonim ***** válasza:
13%
Nem - ketten ökörköditek szét a családot.
2017. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 A kérdező kommentje:
Jó ha szerinted így van akkor biztos így van
2017. febr. 18. 17:50
 26/80 anonim ***** válasza:
17%

Már pedig a 3.-nak igaza van. Mert való igaz hogy anyja csak egy lehet mindenkinek és az örök életű. De felesége vagy férje az akár több is. Az anyját nem unja meg senki, ellenben a társát nagyon is, sőt meg is gyűlölhetik egymást és elválnak.

Az anyjától nem válik el soha az ember.

2017. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 A kérdező kommentje:
Már bocs de velem tett olyat az anyám amiért nekem már nem létezik számomra. Nekem már csak a férjem és a kislányom van. De ezek után már csak a kislányom
2017. febr. 18. 17:56
 28/80 anonim ***** válasza:
6%
Mit tett veled anyád? és nem gondolod, hogy összefügg ez a konfliktus ezzel a bajjal?
2017. febr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim ***** válasza:
37%
És kérlek szépen te mit csinálsz azért, hogy ezt a házasságot megmentsd? Gyakorin teregeted ki a szennyesedet? Gondolom a férjed nem csak úgy jött és azt mondta egy vasárnapi pihenés közben, hogy "Hé, nekem az anyukám fontosabb nálad." Valamivel biztosan kihúztad a gyufát. Ez az amit neked kell megbeszélned a TE férjeddel. Itt senki sem fogja a Ti saját privát dolgaitokat megtenni. Mindketten felnőttek vagytok, oldjátok meg a promlémáitokat együtt és nem csak egymásra mutogatni, hogy pfuj, csak az anyucival van velem meg nem! Odamész hozzá, leültök és kultúrált ember módjára megbeszélitek a promlémáitokat! Nem az az első gondolat ilyenkor, hogy akkor elhagyom. Mert a szülők csak könnyen feladják a gyerek meg szenved, az kit érdekel, de én túl büszke vagyok ahhoz, hogy bocsánatot kérjek a férjemtől, még akkor is, ha én semmit sem tettem. De a gyerekem érdekében megtenném, de látom neked ez semmit sem számít, fő, hogy neked legyen jó.
2017. febr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 anonim ***** válasza:
22%

Egy akaratos, utálkozó, követelőző, sértődős, irigy hárpia vagy.


Idejössz a gyk-ra és szentként állítod be magad és mindent a férjedre kensz. Holott te vagy a ludas. Te vagy az irigy, te vagy az aki azt akarja hallani, hogy a férjének sokkal fontosabb az anyja, mint a családja, hogy aztán mindennek elmondhassa.


Régen kivágtalak volna a házamból. Szerencséd, hogy a férjed egy papucs.

2017. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!