Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek is nevetseges,...

Szerintetek is nevetseges, amikor nem osszehazasodott parok anyos/aposnak hivjak egymas szuleit?

Figyelt kérdés
Legjobb, mikor ezt a 16- 21ev koztiek teszik. :D

2017. febr. 21. 08:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
86%
Én nem tartom nevetségesnek minden esetben. Nem tudhatjuk idegen emberekről hogy milyen komoly a kapcsolat és mennyire számít jónak a kapcsolat a párja szüleivel. Valaki sose házasodni mert fölöslegesnek tartja. Neki sose lesz anyósa?
2017. febr. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
88%
Szerintetek is nevetséges, mikor teljesen felesleges dolgok miatt írnak ki egyesek kérdéseket?, csak mert unatkoznak?
2017. febr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem az a nevetséges ha valaki ilyen dolgokkal foglalkozik. Nem mindegy, hogy hívja?
2017. febr. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
88%
Sokszor egyszerűbb "anyós"-t mondani a "barátnőm anyja" helyett. Mi sem házasodtunk össze, és már gyerekeink is vannak, de ha valami sztorizás van a kollégákkal, simán anyósnak hívom, hogy ne tartson délig a sztori. Ettől függetlenül tudja mindenki, hogy mi a helyzet.
2017. febr. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
83%
34 vagyok, 10 éves kapcsolatban, gyermekünk is van; nem házasodtunk össze, remélem megengeded, hogy anyós-apósozzam párom szüleit. Pláne, hogy ők előbb hivatkoztak rám menyként... Szóval részemről a feltett kérdésre a válasz nem, nem nevetséges. Ha nem kukacoskodunk, akkor fogd fel úgy, hogy így rövidebb és egyszerűbb mondani ahelyett, hogy "a párom/barát(n)om/élettársam apja/anyja".
2017. febr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
73%
Savanyú a szőlő? :-)
2017. febr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
83%
Engem nem érdekel. Nincs közöm más családok szokásaihoz. Sokkal jobb ország lenne Magyarország, ha mindenki a saját dolgával foglalkozna. Másokkal pedig kötekedés helyett összefogna, segítőkész lenne.
2017. febr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
22%
Nekem nem nevetséges, csak furcsa. Párom anyja helyett lehetne mondjuk xy néni, nem? Bár tőlem mindenki úgy hívja, ahogy akarja, nekem se mondják meg, kit hogy hívjak.
2017. febr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
85%
A 16 éveseknél, 2 hónapos kapcsolatban ez sztem is viccesen hat, de felnőtt embereknél sztem olyan mindegy. Ahogy írták többen is, így szimplán egyszerűbb fogalmazni, mingy sztoriban kétmondatonként a "barátom/barátnőm anyja" kifejezést
2017. febr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
79%
Sokkal egyszerűbb anyósnak/apósnak nevezni egy-egy beszélgetés során, mint "Pisti anyukája" vagy "Edit apukája"..
2017. febr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!