Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek is nevetseges,...

Szerintetek is nevetseges, amikor nem osszehazasodott parok anyos/aposnak hivjak egymas szuleit?

Figyelt kérdés
Legjobb, mikor ezt a 16- 21ev koztiek teszik. :D

2017. febr. 21. 08:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem ez konkrétan szarrágás.

Nagyim mindig úgy kérdezte, ha az aktuális pasimról meséltem, hogy: "anyósodat ismered már?"

Az meg külön nevetséges, hogy egy ilyen kérdés alatt a válaszok fele erről szól. Drágább tőle a kenyér, vagy mi?

2017. febr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
81%
1 hónap után akár még lehetne nevetséges is, amúgy hosszú párkapcsolatban egyáltalán nem az.
2017. febr. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
65%
Nem nevetséges, hiszen azok. Normális családban nem gondolkoznak ilyenen, márpedig ha komoly a kapcsolat, akkor családtagnak számítanak.
2017. febr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
26%

Nevetséges, igen.


Én egyébként házasként sem említem így őket, elég pejoratív értelmezés kapcsolódik a szóhoz. A "férjem apja" pontosan 3 betűvel hosszabb, mint az, hogy "apósom", nem okoz akkora megterhelést, bár inkább a férjem édesanyja/édesapjaként említem őket.

2017. febr. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
52%
Kiforgatjátok a kérdező szavait. Igenis hülyeség és nevetséges úgy hívni a 17 éves lánynak, aki még otthon lakik a 19 éves barátja (aki szintén otthon) anyját, hogy anyós, még akkor is, ha egy éve járnak együtt. Csak járnak, nincs gyerek, eljegyzés, összeköltözés még jó pár évig. Otthon, élőben kit érdekel, de aki ide ír egy kérdést, hasonló korban, az igenis ki tudná írni, hogy a párom anyja, mert ide nagyon szeretnek írkálni a tinik, az a plusz 4 karakter nem érvágás nekik, azért írják anyósnak, hogy az agyukat játszák.
2017. febr. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
82%

Tizenévesektől 2 hónapos "kapcsiban" valóban furcsa, de annyira azért nem zavaró... max kissé megmosolyogtató, ennyi. :) Ahogy előttem is írták, egyszerűbb kimondani.

Én 28 vagyok, 9 éve együtt, egyéb okok miatt "csak" idén lesz esküvő. Én pont ennek a fordítottjába futok bele néha; sztori közben elejtem, hogy "anyósom", vagy "apósom" (egyszerűen ez áll a számra), majd gyorsan javítok, hogy "ill. a párom anyukája/apukája". xD

2017. febr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
72%
Azt írta, hogy "Legjobb, mikor ezt a 16- 21ev koztiek teszik", nem azt, hogy csak rájuk vonatkozik a kérdés. Egyébként azzal is gond van, aki ezen felhúzza magát, főleg egy fórumos kérdésnél...
2017. febr. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2017. febr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
83%

Nem!


Nem nevetséges. Szerintem, kortól függetlenül, ha valakik párkapcsolatban lévőnek vallják magukat, nyugodtan használják az anyós após szavakat. Ugyan kinek ártanak vele?

2017. febr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
80%

Engem nagymamám akaszt ki, amikor megkérdezi, hogy hogy jövök ki az anyóssal. :D (20 éves vagyok)


Egyébként engem mindig frusztrált, hogy körbe kell beszélni, hogy izé a barátom anyukája, Béla mamája, Irénke néni meg ilyenek. :D Az anyós milliószor egyszerűbb. Bár az tényleg vicces, amikor egy 14 éves mondja ezt, de nevetségesnek nem mondanám, mert nem az.

2017. febr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!