Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek is nevetseges,...

Szerintetek is nevetseges, amikor nem osszehazasodott parok anyos/aposnak hivjak egymas szuleit?

Figyelt kérdés
Legjobb, mikor ezt a 16- 21ev koztiek teszik. :D

2017. febr. 21. 08:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
64%

"hamis következtetésekre vezethet a külső fél számára"


Külső félnek köze nincs hozzá, hogy a nekik tökidegen emberek házasok vagy sem.

2017. febr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
57%

"Nem, akkor az a rádjáró fickó anyja, akihez neked jogilag semmi közöd."


Jogilag a férjem édesanyjához sincs közöm. Aztán hogy őt Mariskának, Mariska néninek, anyunak, mamának, vagy anyóspajtásnak hívom, ahhoz meg másnak nincs köze.

2017. febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
47%
21 éves vagyok, 5 éve kapcsolatban a vőlegényemmel. Én anyósomnak hívom az anyját, ő is az enyémet. Egyébként anyósom sokkal hamarabb kezdte a "menyem" megszólítást rám, mint én az anyósomat rá.
2017. febr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
11%

"anyósom sokkal hamarabb kezdte a "menyem" megszólítást rám, mint én az anyósomat rá."


Hát 5 év után már kissé kínos lenne még mindig "a barátnő"-ként hivatkozni rád. Miért nem kellesz a fiúdnak annyira, hogy méltónak tartson téged feleségül venni?

2017. febr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
65%

"Miért nem kellesz a fiúdnak annyira, hogy méltónak tartson téged feleségül venni?"


Tudod, ez nem egészen így van. Az enyémek is együttélnek vagy 10 éve, közös ház van, gyerek. Én nem kérdezem, nem az én dolgom, de a férjem néha kiakad. Ő konzervatívabb.


Aztán csak néznek rá értetelenül, hogy minek? Nekik erre sem idejük, sem energiájuk, sem pénzük. Vagyis pénzük az lenne, de nem erre szánják. És mi a különbség?


Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy tíz éve még össze akartak házasodni, de a a két család ugyancsak összekapott, hogy szűkkörű, vagy nagy esküvő legyen.


Ők egy darabig asszisztáltak a vitához, aztán kijelentették, hogy ennyi volt, nem lesz esküvő. Azóta sem hiányolják.

2017. febr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
80%

34-es, te beteg vagy... x'D Egy 21 éves lányról beszélsz, könyörgöm, hova a fh@szba rohanjanak? Valószínűleg együtt terveznek közös jövőt, ennyi idősen ez miért nem elég? Sokan ilyenkor még tanulnak, szülőkkel élnek... stb., nem lenne kissé furcsa így házasodni?

Mellesleg tudod vannak ám sokan, akik nem egy olyan gyenge lábakon álló, bizonytalan kapcsolatban élnek, amiben görcsösen akarják a gyűrűt, mert érzik, h valami nem oké, és szükségük van egy biztosítékra...

Az meg, ahogy a témáról megnyilvánulsz, egyenesen szánalmas. Tipikusan azok hozzáállása, akiknek életük legnagyobb teljesítménye az, hogy ők már feleségek, aztán jön az ők már szültek, aztán az ők természetes úton szültek, aztán az ők már 5 gyereket szültek...stb. Nevetséges.

28n (mellesleg házas...)

2017. febr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
80%

En 2 eve vagyok egyutt a parommal. Ossze is koltoztunk egy idoben, most mind a ketten kulon elunk a csaladjainknal. Nem szoktam anyosnak hivni a parom anyjat, ahogy o se hiv menyenek. Egy vegtelenul cuki no es ha esetleg vmikor elvesz fia, szerintem meg akkor sem fogom igy szolitani, meg a rokonok, baratok elott sem. Vhogy nalunk sose volt divat, egyedul ángyikam volt az aki anyuka/apukazta a nagyszuleimet, szoval tole se anyost/apost hallottam.

Amugy vicces, nem vicces. Tok mindegy, ha nem bantja semelyik fel fulet, egy idegennek nem mindegy?

21 N

2017. febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
88%

Én nem tartom fontosnak a házasságot, ennek ellenére a vőlegényem, így láthatod, hogy vesz annyiba, hogy elvegyen, csak előtte nem bánnám, ha végezne az iskolával ;)

21N

2017. febr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem ebben semmi nevetséges nincs...


Kérdező!

Akkor az is nevetséges, ha egy gyerek a mostohaapját esetleg apunak hívja? Vagy a mostohaanyját anyának?

Vagy a még nem házas férfi a barátnőjére/élettársára azt mondja az asszonyom?

2017. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
81%

"Egyszer egy kerti grillezős összejövetelen aztán szóbakerült az esküvőjük, mire nagy kínos csend, pirulás... hát esküvő az nem volt, ők nem házasok. Nem győzött mindenki gyorsan másról beszélni, hogy mentsük a helyzetet..."


Esküszöm, nem értem, mi ebben a kínos... én mondtam volna, hogy "nem volt esküvőnk", és kész. Mit kell ezen pirulni, nem a 19. században élünk.

2017. febr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!