Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek is nevetseges,...

Szerintetek is nevetseges, amikor nem osszehazasodott parok anyos/aposnak hivjak egymas szuleit?

Figyelt kérdés
Legjobb, mikor ezt a 16- 21ev koztiek teszik. :D

2017. febr. 21. 08:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
Olvasd el a tegnap 17.16-ost, előző.
2017. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem senki nem tartja élete nagy eredményének azt, hogy megházasodott. Egyszerűen praktikussági, jogi és érzelmi érvek szólnak mellette. Míg ellene többnyire csak ilyen zavaros "az nem is fontos" meg "én sose akartam" "azért még szeretjük ám egymást" "úgy is sok a válás" stb. érvek vannak, aminek az a lényege, hogy egyesek kényszeresen meg akarják magyarázni, hogy a házasság az egy semmi. Ha valaki meg rámutat konkrét példákkal, hogy az nem egy semmi, akkor meg tovább fossák a hülyeséget meg minden áron bizonygatják, hogy ők igenis boldogok és szerelmesek, SŐT szinte már csak azért ilyen boldogok, mert nem házasok és ha azok lennének, akkor biztos szét is mennének, csak a házasság ténye miatt... Ez olyan gáz, az ember önkéntelenül is arra gondol, hogy mit kell ilyen görcsösen erőltetni, hogy milyen jó nekik ez így és milyen boldogok stb? Mindig az kiabál a leghangosabban, akinek ég a háza..
2017. márc. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
39%

Mindent elolvastam, de még most sem tudom, hogy adózás szempontjából mi a különbség, ha két ember házasságlevéllel, vagy anélkül él együtt, és vállal gyereket.


Ha valaki felvilágosítana...

2017. márc. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
52%

Nem a "társadalom" tartja ugyanannak az együttélést, hanem a jog, az adózás.


Magyarul, a jog és az adózás ugyanannak tartja az együttélést, a társadalom, a közszemlélet, a közösség pedig nem.


Mi olyan bonyolult ezen?

2017. márc. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:
42%
Miért te különbnek hiszed magad mert hivatalasoan is igy hívhatod? 😀 inkább ez nevetséges. Annyira szánalmasnak tartom minor valaki ebbe köt bele. Főleg olyan aki tiz évig "csak" barátnő volt aztán végre elvették és most azt hiszi hogy ettől lett valaki 😄
2017. márc. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!