Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti hogy reagálnátok ha anyósot...

Ti hogy reagálnátok ha anyósotok a kérdezésetek nélkül levágná a gyereketek haját?

Figyelt kérdés
2017. okt. 23. 20:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/89 anonim ***** válasza:
86%
4-es vagyok, akkor a második verzió következne. Bár el nem tudom képzelni, hogy anyósom (aki amúgy egy idióta) ilyet meg merne csinálni. Azért a helyetekben elgondolkodnék azon, hogy miért néz ennyire semmibe titeket.
2017. okt. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/89 anonim ***** válasza:
87%
Lefosom hogy mi a szép és praktikus, ha az engedélyem nélkül csinál ilyet, akkor elbúcsúzhat a gyerektől jó időre. Ha töredelmesen bocsánatot kér és megígéri, hogy többet ilyen nem fordul elő, megfontolnám a dolgot.
2017. okt. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/89 anonim ***** válasza:
83%
Lehet mondani, hogy túlreagálom, de én onnantól nem engedném anyóst egyedül vigyázni a lányomra.
2017. okt. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/89 anonim ***** válasza:
83%

Egyetlen elfogadható oka lenne: ha a gyerek akarta, mert szenvedett vele, fésülködés, hajmosás kínszenvedés lett volna, a szülők pedig ennek ellenére sem voltak hajlandók levágatni a haját. Bár nyilván így is balhé lenne belőle, mert a szülei akarata ellenére történt a dolog, de kívülállóként ezt az egy indokot el tudnám fogadni.

Ha nem ez volt, akkor nagyon komolyan elbeszélgetnék a nagymamával, ilyet nem tehetne meg újra.

2017. okt. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/89 A kérdező kommentje:
Ő szerette a hosszú haját, mindig jött hogy "fodrászoljam meg". A nagymama mindig azzal jött hogy milyen ronda a haja.
2017. okt. 23. 20:50
 16/89 Varga Péte4 ***** válasza:
93%
Mint nagyszülő mondom, eszembe nem jutna ilyen szinten beavatkozni a lányom/vejem dolgaiba. Ha netán az onoka akarná, akkor is max. jelezném a szülőknek, mit szeretne a gyermek. Véleményt is csak akkor nyilvánítanék, ha kegkérdeznek.
2017. okt. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/89 anonim ***** válasza:
75%
Es a kislány mit reagált..?
2017. okt. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/89 anonim ***** válasza:
89%

Mit szólt a gyerek, hogy így "megfodrászolta" a nagymama?

Lehet véleménye a nagymamának, hogy ronda a gyerek haja (bár ilyet kimondani eleve bunkóság), de ha levágná a gyerekem haját, csak mert neki nem tetszik, nagyon összevesznék vele.

2017. okt. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/89 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk fülbevalót kapott..... Kivettük, nem engedtük oda a felügyeletünk nélkül. A mai napig hajtogatják, hogy ők csak meg akarták menteni a gyereket, mert mi fiúnak akartuk nevelni és leszbikus lett volna. De mivel fél napig volt fülbevalója, nem lesz az. Már nevetünk rajta, de a férjem sosesm tudott újra megbízni bennük (én rábíztam a döntést, az ő szülei).
2017. okt. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/89 A kérdező kommentje:
Sírt amikor érte mentem. Azóta is sír ha tükörbe néz.
2017. okt. 23. 21:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!