Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti hogy reagálnátok ha anyósot...

Ti hogy reagálnátok ha anyósotok a kérdezésetek nélkül levágná a gyereketek haját?

Figyelt kérdés
2017. okt. 23. 20:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 anonim ***** válasza:
80%
A gyerek véleményétől tenném függővé.
2017. okt. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/89 anonim ***** válasza:
91%

Szegénykém!

Nem mert ellenkezni a nagymamával? Vagy hogy történt?

Te mit reagáltál?

2017. okt. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/89 anonim ***** válasza:
87%
Nekem már felnőttkoromban lett fülbevalóm és nem azért, mert a szüleim fiúnak akartak nevelni, leszbikus sem lettem, ha meg az lettem volna, azon a fülbevaló sem változtatott volna :D Elképesztő, hogy milyen öntörvényű és buta emberek vannak.
2017. okt. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/89 anonim ***** válasza:
88%
Bárki, aki minden kérdés nélkül változtat a gyerekem megjelenésén, soha többet nem lenne vele kettesben hagyva. (hosszú hajú gyerekeim vannak, mindkét nemben, és még én is úgy könyörgök néha hogy frissítésként vághassak belőle kicsit, úgy imádják).
2017. okt. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/89 anonim ***** válasza:
90%
Az előzményektől is függne. Ha nem a kislány kérte, hanem anyós random úgy döntene, hogy levágatja a haját, akkor nem tenné zsebre, amit tőlem kap. Nekem is levágták kislány koromban, mert "kényelmesebb" és senkit sem érdekelt, hogy nekem mi tetszik. A mai napig emlékszem, hogy mennyire sírtam, szóval ha anyós a kislány akarata ellenére csinálna bármit a gyerek hajával, akkor nem tenné zsebre amit tőlem kap.
2017. okt. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/89 A kérdező kommentje:
A nagymama ajánlott neki egy csomó édességet. Ő azt mondta hogy azt hitte vissza lehet majd tenni a haját.
2017. okt. 23. 21:13
 27/89 A kérdező kommentje:
Mármint a kislányom hitte azt.
2017. okt. 23. 21:14
 28/89 anonim ***** válasza:
83%
Én megtépném az biztos.
2017. okt. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/89 anonim ***** válasza:
87%

A legközelebbi adandó alkalommal osonj az anyósod mögé egy ollóval és vágj ki egy nagy fürtöt a hajából, lehetőleg úgy, hogy feltűnően ronda legyen az eredmény. Ha zokon veszi, csak kimérten közöld vele, hogy bocsi mama, de annyira ronda a hajad, sokkal jobb lesz így.

Nyilván nem gondolom komolyan, de az biztos, hogy nagyon összerúgnám a port a nagymamával és jó ideig nem bíznám rá a gyereket.

2017. okt. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/89 anonim ***** válasza:
59%
Baromi hosszú a hajam, és leszbikus vagyok. Ezt rakjátok össze! :)
2017. okt. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!