Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti hogy reagálnátok ha anyósot...

Ti hogy reagálnátok ha anyósotok a kérdezésetek nélkül levágná a gyereketek haját?

Figyelt kérdés
2017. okt. 23. 20:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 anonim ***** válasza:
33%

Attól függ, miért.


Ha ragasztó ment a gyerek hajába, amit nem lehet kiszedni, akkor nem szólok semmit.


Ha viszont önkényesen, vagy mert a gyerek kihisztizte, akkor haragudnék, mert ebben a kérdésben ő nem kompetens, és ez esetben nem vigyázhatna rá egyedül.

2017. okt. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/89 anonim ***** válasza:
68%

Jó, már látom a válaszaidat - és nem kell lepontozni!


Hát ez esetben én nem engedném oda a lányomat - ha apám, ha anyós, ha nagynéni... tökmindegy, ki csinálta volna -, majd ha megtanul normálisan vigyázni rá és nem tönkretenni őt buzgalmában, akkor talán! mehet.


De jó darabig kizárt.

2017. okt. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 anonim ***** válasza:
80%
Anyóssal meg mit kell beszélni? Semmit, elküldeni a fenébe, közölni vele, hogy egy ideig felejtse el a kislányt és ennyi.
2017. okt. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 anonim ***** válasza:
74%

Mit akartok beszélni vele ezután?

Férjed próbàl vele beszélni, de magatokat sem hiszitek, h sokra megy....

???!!


Csak én nem értem ezt? Talán visszanő a gyerek haja, vagy miben reménykedtek??

Neki kellene keresni benneteket, nem még nektek próbálkozni vele -nem értem a mostani szülőket, komolyan.

És egyébként, szemet szúrt vm a hozzászólások közt: hol a kicsi haja, amit levágatott?

2017. okt. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/89 anonim ***** válasza:
74%
Valoszinuleg a kovetkezo talalka alkalmaval egy nyugodt pillanataban sormintat vagnek a hajaba, majd tavoznek azzal, hogy soha tobbe nem lathatja az unokajat felugyelet nelkul, es akkor is maximum fel orara, mert nem tudom kockaztatni, hogy tonkretegye a gyermekem lelki vilagat.
2017. okt. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/89 anonim ***** válasza:
76%

Én annak idején már azért elküldtem a húgomat a halál faszá(rá)ra, mert a hosszú, szőke, fürtös-loknis hajú 4 éves lányom haját kivasalta.

Nálunk anyámnak volt a mániája, hogy miért nem vágatjuk le a lányok haját. Nem is engedtem egyedül őket hozzá szívesen. Féltem, hogy egyszer ilyet tesz. Mondjuk a csajokkal megbeszéltem, hogy ha bármit akarnak csinálni a hajukkal, tessék ellenkezni.

És bár a saját anyámról van szó a sztoriban: ha megtette volna, soha többet nem álltam volna szóba vele.

2017. okt. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/89 A kérdező kommentje:
Azért megy át beszélni vele hogy megkérdezze hogy miért csinálta, megpróbálja elmagyarázni neki hogy ezzel mennyit ártott a gyereknek, és felhívja rá a figyelmét hogy ne csodálkozzon ha most egy darabig mem visszük oda a lányunk.
2017. okt. 24. 14:07
 58/89 anonim ***** válasza:
14%

Júj itt az utólsó 2-3 oldalon a 80%-os kommentelő nagyon pattog és ha rajta mulna, akkor a mama már keresztre lenne feszítve.

Amúgy kövezzetek meg, de én nem csapnék ekkora patáliát. Nem csak azért, mert a férjem anyja és a gyermekem nagyanyja, a családi béke ugyan fontos, de nem ezek miatt nem játszanék anyatigrist. Egyszerűen nem éri meg egyfolytában adni a rinyáló őrültet. Akkora veszteség pedig nem érte a gyereket. Bár itt nem a haj a fő probléma vagy a gyerek sérelme, hanem a bizalom. Itt leginkább arról van szó, hogy nem engedett meg valamit az anya erre a nagyi csak azért se fogadott szót.

Itt a legegyszerűbb módszer az volna, ha egy darabig a gyereket nem bízzátok a nagyira. Láthatni láthatja az unokáját, de egy darabig nem vigyázhat rá. Az biztos, hogy a bizalmatok visszanyerése érdekében tepernie kell az anyósodnak.

2017. okt. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim ***** válasza:
77%
Tuti én is belenyírnék a hajába. Szegény kislány.
2017. okt. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 anonim ***** válasza:
77%
Megmondanám,hogy még egyszer így megszégyeníti a lányomat,letöröm a kezét és a valagába dugom.
2017. okt. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!