Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti hogy reagálnátok ha anyósot...

Ti hogy reagálnátok ha anyósotok a kérdezésetek nélkül levágná a gyereketek haját?

Figyelt kérdés
2017. okt. 23. 20:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 anonim válasza:
88%
Ilyen létezik?
2017. okt. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/89 anonim ***** válasza:
79%
Úristen, ezt velem megcsinálta egy rokon 6 éves koromban. Derékig érő gyönyörű hajam volt, anyukám fonta, csinálta mindig, volt mindenféle csatom stb. Na elvitte a saját lányát fodrászhoz csutka rövidre vágatta mindig a haját és állítólag azt mondtam a fodrásznál, hogy én is szeretnék olyat. Hát le vágatta. De melyik gyereknek nem az kell, ami a másiknak van? Át se tudtam akkor gondolni. Képzelhetitek, mikor anyámék meglátták... És utána mennyire gyűlöltem én is, mikor mindig fiúnak néztek... Élveztem kb. fél napig, hogy jaj milyen új hajam van. Azóta se értem így 25 év távlatából, hogy hogy merte megtenni. Meg hogy nem verték agyon érte. Hát ha az én lányommal ezt bárki megcsinálná, azzal nem állnék szóba utána az tuti.
2017. okt. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 anonim válasza:
92%
Szia! Nekem a sógornőm vágatta le a lányom haját 5 éves korában rövid bubira....előtte szép selymes szőke hajacskája volt, mindig szerette csattokkal felkötve hordani, én azt hittem elájulok, mikor megláttam....Akkor kezdett el bebarnulni is a haja, bár ez lehet véletlen is nyilván. Neki sem tetszett....nem is állt jól neki, szerencsére hamar megnőtt. Már felnőtt és azóta sem volt rövid haja. Én meg nem felejtem el ezt a húzását a kedves rokonnak!
2017. okt. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 anonim ***** válasza:
60%

Fú, 70es, hát bocs, én tudom, mit írtam, nem vagyok feledékeny, de köszi, hogy idézgetsz, jól esik :xD.

Azonban ne haragudj, de nem volt kedvem végigolvasni ezt a nem tudom mit, szóval biztosan magyon okosakat mondtál benne :-)))).

Vagy nem.

2017. okt. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/89 anonim ***** válasza:
83%
Valszeg beleorulnek.... levagnam kedves anyos hajat ejjel.... de ugy egy tincset elolrol, 1 cm hosszura hagynam a hajat...
2017. okt. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/89 anonim ***** válasza:
86%
Biztosan fodraszosat jatszottak nagymamival. Amugy biztos nem 100-as az anyos, remelhetoleg mas erdekes dolgot nem csinalt vele, az en gyerekem tobbe nemigen latna.
2017. okt. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/89 anonim ***** válasza:
95%

Kislányodat nyugtasd meg, hogy hamarosan megnő a haja újra.

Anyóst leüvölteném, és nem hagynám többet nála a gyereket úgy, hogy én vagyok ott.

2017. okt. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 anonim ***** válasza:
93%
*hogy én nem vagyok ott
2017. okt. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 anonim ***** válasza:
19%

Így elolvasva mindent, hát haragudnék az biztos, de azért lássuk be nem a világ vége. Udvariasan de határozottan megmagyaráznám (de ha lehet inkább a fia tegye), hogy ez elég nagy marhaság volt, mielőtt ilyen drasztikus lépésekre szánja magát kérje ki a véleményeteket, plusz ha a kislány sem akarta akkor nem kellett volna ilyesmit ráerőltetni mert ok, visszanő, de egy gyereknek azért ez elég sovány vigasz. Értse meg, hogy megbántotta a gyereket, és ezért titeket is. Én azt szeretném azt hiszem, ha megértené, hogy ez nem egy tragédia, de azért ezután kevésbé bízom meg benne...

És azért mindezt udvariasan, azért itt voltak elég elborult kommentek, nem a gyereket vágta le csak a haját. Simán elhiszem azt is, hogy jót akart, csak valamiért ilyen erőszakos a természete... de hát nem ő kellene döntsön hanem ti.

2017. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/89 anonim ***** válasza:
97%
79-nek. Hogy jot akart? Kinek? Maganak? Szerintem csak idegelni akarta kedves anyukat. Ami jol sikerult neki, gratula. Az en anyosom is mondta, hogy menjetek es vagassatok mar le a hajat. mert belelog a szemebe stb. Engem idegesit mikor ilyet mond, de hala a jo egnek jo messze lakik.
2017. okt. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!