Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti hogy reagálnátok ha anyósot...

Ti hogy reagálnátok ha anyósotok a kérdezésetek nélkül levágná a gyereketek haját?

Figyelt kérdés
2017. okt. 23. 20:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/89 anonim ***** válasza:
82%

De mit reagáltál végülis?

Utólag sem bánta meg az anyósod?

2017. okt. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/89 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk is ez volt,csak én voltam a kislány :D


Szép hosszú hajam volt és egyik nyáron mama elvitt fodrászhoz,mert szerette volna ha a fodrász egy kicsit ,,megigazítaná'' a hajam...Én a kicsi buta fejemmel hittem a nagyimnak,gondoltam csak jót akar,soha nem gondoltam volna,hogy rövidre nyíratja a hajam.


Jelzem,hogy én próbáltam ellenkezni,de ugye kislány voltam,és hát felnőttel szemben egy pici gyerek nem sokat ér...Szóval kb.vállig érő hajam lett.Megértem a kislányt :/

Én ezek után nem voltam hajlandó mamához menni és szüleim sem engedték oda,csak felügyelettel.


Nyugtasd meg a kis törpét ,hogy vissza fog nőni és majd jól a mama orra alá dörgölheti :D Kopasszátok meg együtt a vén tyúkot xD

2017. okt. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/89 anonim ***** válasza:
89%
Lehet hogy többet nem vinném oda a gyereket,de szerintem nem is nagyon akar majd menni.
2017. okt. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/89 anonim ***** válasza:
87%
Kiosztanám, és nem hagynám többet egyedül vele a gyereket.
2017. okt. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/89 A kérdező kommentje:
Hát csak annyit mondtam hirtelen hogy nem volt ehhez joga, nem akartam hirtelen nagy patáliát csapni inkább a kislányomat nyugtattam. Persze nagyon dühös voltam. Aztán otthon a férjem is nagyon dühös volt, felhívta az anyját aki nem érti hogy ebben mi olyan rossz.
2017. okt. 23. 21:43
 36/89 anonim ***** válasza:
72%

Meggyilkolnám a vén boszorkát -mi az úristen bajuk van ezeknek a satrafáknak??! Valaki lesi rajtam kívül, hogy milyen kérdések jönnek mostanában az anyósok kérdéskörben? Teljesen el vagyok hűlve....


Nekem ez konkrétan az örök harag kategória, már csak azért is, mert vélhetően ez lenne az utolsó csepp a pohárban.

Nem hiszem, hogy ez volt az egyetlen kunsztja, hogy mindezidáig a szülők döntéseit, akaratát szem előtt tartva viszonyult volna a kislányhoz. (Milyen nagymama mond olyat a lányunokája neki nem tetsző hajára, hogy "de ronda"??)


Kérdező, most komolyan, elképzelem, h mennék a gyerekért, aki amúgy szereti a hosszú haját, erre jönne ki vállig (sem) érővel, kiordított szemekkel, mert a magát atyaistennek vélő nagymama a többszöri beszólogatáss, sértegetéssel sem tudta elérni, hogy a nem tudom milyen okból neki jobban tetsző hajviselete legyen a gyereknek, erre fogta magát, a gyereket átverve elvitte és levágatta......hát, csodállak benneteket hozzászólók, ès inkább nem írom le az én vélelmezhető reakciómat!!

Ha nem akarná, én, az anyja sem vágatnám le a gyerek haját, akkor hogy jön hozzá a nagyanyja?! És itt nem 5 cm levâgásáról van szó (annyit se vágasson kérdezés nélkül, mert 1000 %, hogy az anyja mossa, kezeli, tartja rendben, akkor neki köze....???

2017. okt. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/89 anonim ***** válasza:
90%

Biztos hogy leordítanám,aztán következne egy hosszadalmas mosolyszünet.

Ha a gyereket nagyon megviselné a dolog, akkor megszakítanék minden kapcsolatot a nagyival.

2017. okt. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/89 anonim ***** válasza:
75%

Azért látom, beszabadultak a háborodott öregasszonyok -azért ez az igazán szomorú, már-már jellemző kortünet: a normálisan gondolkodó emberek vannak leszavazva, mert a megkeseredett, irigy buta vénasszonyoknak szükségük van vkre, akikbe a lábukat törölgethetik meg kiélhetik a zsarnokoskodó hajlamaikat! Ha más nincs, akkor jó a védtelen unoka, hisz az úgyis az ő tulajdonuk. Nézzetek már magatokba egy kicsit....


Kérdező, mit reagáltál? Mit kell ilyenkor csinálni?

2017. okt. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/89 anonim ***** válasza:
82%
Irtó nagy balhét csapnék, de a férjem még attól is nagyobbat!
2017. okt. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/89 anonim ***** válasza:
27%

Elítélem a nagyit, de a gyereknek sem a hajába kéne az önbizalmát meg a szépségét beletenni. Biztos szép kislány, hisz ha nem az, a haj sem segít, max elrejti a fejét.


Figyelj, tényleg nem lehet visszaragasztani, úgyhogy hozd ki a legjobbat belőle. Mutasd meg neki, hogy így is tudod "fodrászolni", így is lehet nagyon szép hajakat csinálni neki.


Nagyit meg tiltsd el a gyerektől.

2017. okt. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!