Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti hogy reagálnátok ha anyósot...

Ti hogy reagálnátok ha anyósotok a kérdezésetek nélkül levágná a gyereketek haját?

Figyelt kérdés
2017. okt. 23. 20:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 anonim ***** válasza:
45%

57%-os, pattogni a labda szokott, meg az ilyen agyatlan emberek, mint te!


Nekem érveim vannak és voltak a témával kapcsolatban, ugyan elhiszem, hogy az ilyen faékeknek nehéz lehet befogni a mások véleményét, de azért vhogy próbáld már meg, hátha segít rajtad valamicskét!

Biztosan te is ilyen mindenki véleményére és akaratára magasról tevő, nagyon demokratikus ember lehetsz, azért értékeled pattogásként, ha némely ember a sztorit elolvasva beleéli magát a helyzetbe és őszintén kimondja, hogy szégyellheti magát a drágalátos nagymama és fenntartom, h nem tennék felé egyetlen lépést sem (akkor sem, ha az én anyám lenne) -mi a francot magyaráznék már egy embernek, aki levágatta a szülei megkérdezèse nélkül a haját annak a gyereknek, aki egyébként azt szerette??!


Gratulálok, neked is van egy értékrended!

Kedves nagymama mit szólna hozzá, ha ma délután 5kor beültetnék a fodrász székébe és pixi hajat vágnának neki?

Vagy ilyet csak a más gyerekével lehet csinálni?

2017. okt. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/89 anonim ***** válasza:
21%

Anyák: "Amocsokállatjanemlátjatöbbéunokátletörömakezéthápháphápháp!"

Apák:

"Jó a hajad kislányom!"


"Ne próbáld megérteni a nőket, fiam. A nők értik a nőket és gyűlölik is egymást." - Al Bundy

2017. okt. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/89 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy többé nem viszem oda. Megvárjuk míg megnyugszik a kislányunk lelke.
2017. okt. 24. 16:34
 64/89 anonim ***** válasza:
67%

Szia kérdező!

Ne haragudj ha nagyon személyes a kérdés, de hogy áll a kedves mama anyagilag?

Az én kislányom derékig érő hajáért 50ezreket ajánlgattak nekem folyton.

A kislányom inkább parókának adományozta el, miko rmár elmúlt hét éves.


Persze te tudod, hogy mekkora az a centiméter, amennyit levágatott, de ha megvan harminc, akkor nekem ez lenne az első gondolatom...

2017. okt. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/89 anonim ***** válasza:
13%

"Ne haragudj ha nagyon személyes a kérdés, de hogy áll a kedves mama anyagilag? "


És a kérdező?

Egy óra bébiszitter 1200,lehet szorozni az eddigi felvigyázásokkal.Nem pattognék a helyében.

2017. okt. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/89 A kérdező kommentje:
Nem a pénz hajtotta. Kidobta a hajat. Láttam a szemetesben is.
2017. okt. 24. 17:44
 67/89 A kérdező kommentje:
Ne haragudj utolsó de hogy érted azt hogy nem pattognál a helyemben?
2017. okt. 24. 17:46
 68/89 anonim ***** válasza:
3%
6
2017. okt. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/89 anonim ***** válasza:
59%

57%-os agyament Pattogó:

jól sejtettem, h magad is egy ilyen gyönyörű gondolkodású ember lehetsz, mint a téma delikvense.


Azért tükörbe tudtok nézni, mai hasonszörű nagymamák? A nagyjának a gyerekét az anyja nevelte fel, meg abszolút nem volt ritka, h heteket, hónapokat töltöttek a gyerekeitek a nagyszülőknél nyaranta, mert akkoriban még szokás volt nagyszülőként viselkedni! Természetes volt, h vigyáztak az unokákra, nem voltak szitterek, csak családtagok.

Ma, ugyanezen emberek nagyszülői korba kerülve nagyvonalúan elfeledik a saját példájukat és felháborodva kikérik, h gyerekfelvigyázónak nézzék őket, illetve ha belemennek, akkor nekik egyből jogaik vannak meg számolgatnak, hogy mennyibe kerül az 1 óra bébiszitterkedés!


És természetesen, mivel a gyereke vagy a menyecske rászorul(t), innentől pofa be, semmit ne merjen kifogásolni!

Ezért is mernek ilyeneket megcsinàlni.

2017. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/89 anonim ***** válasza:
4%

"57%-os, pattogni a labda szokott, meg az ilyen agyatlan emberek, mint te! - Jé, tudod, hogy a labda pattog? De ügyes vagy....micsoda szerencse, hogy velem ellentétben neked van agyad. Téged legalább agyon lehet csapni, nem úgy, mint engem.

"Nekem érveim vannak és voltak a témával kapcsolatban, ugyan elhiszem, hogy az ilyen faékeknek nehéz lehet befogni a mások véleményét," - Elárulnád, hogy hogyan fogom be mások véleményét? Fogok egy kötelet és lasszózok vele addig amíg be nem fogom valakinek a véleményét vagy hogy..? Én eddig mások véleményét értelmeztem, azután vagy ELfogadtam vagy megcáfoltam. Hogy is mondjam, eléggé sajátos dekódolási módszereid vannak vagy csak szimplán nem tudod használni az anyanyelvedet.

"de azért vhogy próbáld már meg, hátha segít rajtad valamicskét!

Biztosan te is ilyen mindenki véleményére és akaratára magasról tevő, nagyon demokratikus ember lehetsz, azért értékeled pattogásként, ha némely ember a sztorit elolvasva beleéli magát a helyzetbe és őszintén kimondja, hogy szégyellheti magát a drágalátos nagymama és fenntartom, h nem tennék felé egyetlen lépést sem (akkor sem, ha az én anyám lenne)" - Azt látom, hogy beleélted magad a sztoriba, de ettől még nem leszel fontosabb tagja az emberiségnek. Hiába lovagolsz hevesen ezen a témán, ugyanolyan jelentéktelen szar maradsz. Mellesleg rossz tanáccsal látod el a kérdezőt. Te arra buzdítod a kézdezőt, hogy az anyósával kíméletlenül bánjon el. Csak van egy kis bökkenő, forró fejjel nem érdemes megoldani egy problémát sem, mert maga a zaklatott állapotú illető ilyenkor könnyen hibázhat, ezáltal pedig a probléma súlya tovább fokozódhat, ami pedig egyáltalán nem jó. Ráadásul nagyon előítéletes vagy. Hiába hivatkozol a megérzéseidre, ez akkor se ment föl az alól, hogy egy ostoba-mókusagyú lény vagy.

"mi a francot magyaráznék már egy embernek, aki levágatta a szülei megkérdezèse nélkül a haját annak a gyereknek, aki egyébként azt szerette??!" - Először is, tanulj meg fogalmazni, aztán legyen merszed pofázni. De várjunk, már értem. Túl primitív vagy ahhoz, hogy értelmes higgadt ember módjára old meg a problémáidat. A minősíthetetlenül rossz írásod nem csak a tróger jellemedről, hanem az ostobaságodról is árulkodik.


"Gratulálok, neked is van egy értékrended!" - Nekem? Nekem nagyon specifikus értékrendem van. De te...te...te neked...hogy is mondjam...eléggé hitvány es ostoba vagy. Végül is agyas élőlény vagy, mókus aggyal vagy megáldva. De nem baj, ez is jobb, mint a semmi. XD

"Kedves nagymama mit szólna hozzá, ha ma délután 5kor beültetnék a fodrász székébe és pixi hajat vágnának neki?

Vagy ilyet csak a más gyerekével lehet csinálni?" - Egyébként nem vagyok nagymama. De te valami hitványul használod az anyanyelvedet. Esetleg kezedbe vehetnél egy nyelvtankönyvet.

Amúgy hiába játszod a prófétát, te örülsz legjobban annak, hogy azt a kislányt megnyírta az api ági nagyija, mert így legalább tudsz hajthatatlanul ezen a témán lovagolni

Komolyan mondom, ugyanolyan aggresszív némber vagy, mint a Brian élete című filmből a kövezős asszonyok.

2017. okt. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!