Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális ha a párom állandóan...

Normális ha a párom állandóan segít a szüleinek még ha nincs miből akkor is? A többit lent.

Figyelt kérdés
Őszinte leszek. Elég gyatra az anyagi helyzetünk hiába dolgozunk kint immár 2 éve mind a ketten a párommal. De állandóan kérik a pénzt tőlünk. Ha nem is célzottan, de körül írva és mindig oda lyukadunk ki hogy adunk. Ez viszont az utóbbi időben megváltozott. Meg pedig azért mert én szóvá tettem a páromnak hogy ez már túl sok amit csak így puszira oda ad a szüleinek. Nincs ezzel semmi gond ha nem lennénk egy esküvő és egy ház felújítás kellős közepén. Plusz egy autó hitel a nyakunkon. Nyilván nem keresünk úgy hogy ezt mindet finanszírozni tudnánk hitel nélkül... Nem kevés hitel nélkül. Vissza terve. Annyiban változott meg ez az egész hogy mostmar a párom nem szól ha a szüleinek pénzben segít. Nagyon nemtudom mitcsinaljak nem kis tetelekrol van szó. Azt meg hozzá teszem h a keresztfiunknak én mondtam h küldjünk haza pénzt minden hónapban egy bizonyos összeget. A párom keresztfia. Tehát ezzel nem lenne semmi baj.. Hanem 80-100ezres tetelekrol lenne szó. Szóltam már neki és erre az ő válasza az volt hogy nem mondhatom meg neki soha h ő mikor segít a szüleinek....ez mellett megszoritasokban vagyunk..... Nélkülözni kell így is h a számlákra mindenre jusson... A naszutrol is le mondtunk... Segítsetek kérlek!!!!!! Házasság előtt állok.... Ez mellett már volt velem bunkó nagyon sokszor... Utána olvastam a lelki terror 7 tunetenek... Ebből 3 igaz rá... Kérlek titeket!!! :'( nagyon szépen köszönöm ha valaki mondd valamit erre... Mert nemtudom mitcsinaljak. Majdnem 3 éve vagyunk együtt...

2018. febr. 15. 20:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/97 anonim ***** válasza:
56%

Ha vettetek házat, akkor mégis milyen albérletet fizettek 1300ért?

Kamu az egész.

2018. febr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/97 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ugy ertette a kerdezo, hogy csak 600€-t keres,hanem ha most kilepne a munkahelyerol, akkor a legutobbi fizetestol eltelt nehany napra jaro munkabere lenne 600€.
2018. febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/97 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó elôtti, talán Magyarországon vettek házat és külföldön fizetik az albérletet.
2018. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/97 anonim ***** válasza:
100%
Ugy érzem kérdőzéknél csunyán kiborult a kakis bili..
2018. febr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/97 anonim válasza:
75%
Tényleg gáz a helyzet, húzz el amint tudsz.
2018. febr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/97 anonim ***** válasza:
Helyzet?
2018. okt. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/97 anonim ***** válasza:

Hát, tudod, ha a párod azt mondja, hogy nem szólhatsz bele, hogy kinek ad a közösen megkeresett pénzetekből, akkor onnantól megszüntetem a közösködést, és keressen egyedül, abból annak ad, akinek akar. De az én megkeresett pénzemmel ne gazdálkodjon.

A közös kassza közös költést is jelent. Vagy azt kellene.


Vagy nálatok úgy van, hogy ami a tiéd, az közös, ami meg közös, ahhoz semmi közöd?


Lépj ki ebből, ha még nem tetted meg! Házasságot meg felejtsd el, akkor is, ha rosszul esik, te ebben a kapcsolatban csak kihasználva vagy.

2018. okt. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!