Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális ha a párom állandóan...

Normális ha a párom állandóan segít a szüleinek még ha nincs miből akkor is? A többit lent.

Figyelt kérdés
Őszinte leszek. Elég gyatra az anyagi helyzetünk hiába dolgozunk kint immár 2 éve mind a ketten a párommal. De állandóan kérik a pénzt tőlünk. Ha nem is célzottan, de körül írva és mindig oda lyukadunk ki hogy adunk. Ez viszont az utóbbi időben megváltozott. Meg pedig azért mert én szóvá tettem a páromnak hogy ez már túl sok amit csak így puszira oda ad a szüleinek. Nincs ezzel semmi gond ha nem lennénk egy esküvő és egy ház felújítás kellős közepén. Plusz egy autó hitel a nyakunkon. Nyilván nem keresünk úgy hogy ezt mindet finanszírozni tudnánk hitel nélkül... Nem kevés hitel nélkül. Vissza terve. Annyiban változott meg ez az egész hogy mostmar a párom nem szól ha a szüleinek pénzben segít. Nagyon nemtudom mitcsinaljak nem kis tetelekrol van szó. Azt meg hozzá teszem h a keresztfiunknak én mondtam h küldjünk haza pénzt minden hónapban egy bizonyos összeget. A párom keresztfia. Tehát ezzel nem lenne semmi baj.. Hanem 80-100ezres tetelekrol lenne szó. Szóltam már neki és erre az ő válasza az volt hogy nem mondhatom meg neki soha h ő mikor segít a szüleinek....ez mellett megszoritasokban vagyunk..... Nélkülözni kell így is h a számlákra mindenre jusson... A naszutrol is le mondtunk... Segítsetek kérlek!!!!!! Házasság előtt állok.... Ez mellett már volt velem bunkó nagyon sokszor... Utána olvastam a lelki terror 7 tunetenek... Ebből 3 igaz rá... Kérlek titeket!!! :'( nagyon szépen köszönöm ha valaki mondd valamit erre... Mert nemtudom mitcsinaljak. Majdnem 3 éve vagyunk együtt...

2018. febr. 15. 20:51
 31/97 anonim ***** válasza:
97%
Nyakam a rozsdás bökő alá h a hitel a kérdező nevén van,az ilyen hazudozó férfi szeret kibujni a dolgok alol,és begyüjteni a másét is..
2018. febr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/97 anonim ***** válasza:
99%
Ha társtulajdonos vagy,te is vehetsz le pénzt,nem? Akkor szépen számold össze, mennyi az az összeg, ami téged illet, majd csomagolj, a reptér fele menet ejtsd útba a bankot, vedd le a pénzed és irány haza.
2018. febr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/97 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem vágtad ki a faszit mint macskát egészségügyi sétára? Mire föl veszi el a te pénzedet magának? Menjen a pokolba az ilyen sz*rházi...
2018. febr. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/97 anonim ***** válasza:
100%
Hat, nekem ez az egész kezd úgy tűnni, hogy csúnyan csőbe lettél húzva.
2018. febr. 16. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/97 anonim ***** válasza:
100%

Bakker remélem minél hamarabb és minél gördülékenyebben ki tudsz szállni ebből... :(

Sajnos sanszos, hogy a hitel is a tied - legalább részben. Ez a here pasid szerintem konkrétan tudatosan zsigerel téged...

2018. febr. 16. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/97 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, egy ilyen élettársam. De már csak volt...
2018. febr. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/97 anonim ***** válasza:
98%
Előre is elnézést, de durván fogok fogalmazni: Nem vagy te köteles semmilyen fa.szt eltartani, csak mert ő jótékonykodik a semmiből is.
2018. febr. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/97 anonim ***** válasza:
100%

Nem hatni kell rá, hanem elhagyni... mit gondolsz, mi lesz ha gyereketek is lesz (NEM lesz remélem, lrtelmes mber nem.szül hanem lelép egy ilyen helyzetben)? Éhezni fogtok,mert ö tök feleslegesen pumpolja a szüleit.


Ahhoz tényleg nincs közöd hogy a saját! pénzét mire költi (kivéve közös kassza), de ezt türni sem kell :)

Alapból szarul álétpk a ppnzhez, bevételetek alig de lakás esküvö meg kocsi az kell hitelre persze, hogy még véletlenül se legyetek önálloak.


Nekem nem kell ház, auto, járok SBB-vel és élek albérletben, de nincs is x ezer frankos hitelem havonta.

2018. febr. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/97 anonim ***** válasza:
98%
"Ahhoz tényleg nincs közöd hogy a saját! pénzét mire költi" Ez igaz! De akkor fizesse a saját költségeit - kaját, rezsit mindent- a saját maradék pénzéből. Mert neki meg ahhoz nincs köze hogy te mire költöd a saját pénzedet.
2018. febr. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/97 anonim ***** válasza:
100%

Nem.gyengén kemény pénz? Hány euro, mert mi Zürich mellett 1300-as lakbért fizetünk havonta, ami nem sok. Hacsak nem villában éltek, annyira nem lehet sok nektek sem :)


Plusz NAGYON nézz utána, HOGYAN léphetsz ki - felmondási idö, egyebek mert nem kell neked egy jo kis büntetés is a nyakadba a szerzödés megszegése miatt.


Három: eszed ágában ne legyen kompromisszumot kötni ezzel a sggel, sem semmi, huzz el a fenébe töle, ha pénz nélkül, akkor ugy.

2018. febr. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!