Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális ha a párom állandóan...

Normális ha a párom állandóan segít a szüleinek még ha nincs miből akkor is? A többit lent.

Figyelt kérdés
Őszinte leszek. Elég gyatra az anyagi helyzetünk hiába dolgozunk kint immár 2 éve mind a ketten a párommal. De állandóan kérik a pénzt tőlünk. Ha nem is célzottan, de körül írva és mindig oda lyukadunk ki hogy adunk. Ez viszont az utóbbi időben megváltozott. Meg pedig azért mert én szóvá tettem a páromnak hogy ez már túl sok amit csak így puszira oda ad a szüleinek. Nincs ezzel semmi gond ha nem lennénk egy esküvő és egy ház felújítás kellős közepén. Plusz egy autó hitel a nyakunkon. Nyilván nem keresünk úgy hogy ezt mindet finanszírozni tudnánk hitel nélkül... Nem kevés hitel nélkül. Vissza terve. Annyiban változott meg ez az egész hogy mostmar a párom nem szól ha a szüleinek pénzben segít. Nagyon nemtudom mitcsinaljak nem kis tetelekrol van szó. Azt meg hozzá teszem h a keresztfiunknak én mondtam h küldjünk haza pénzt minden hónapban egy bizonyos összeget. A párom keresztfia. Tehát ezzel nem lenne semmi baj.. Hanem 80-100ezres tetelekrol lenne szó. Szóltam már neki és erre az ő válasza az volt hogy nem mondhatom meg neki soha h ő mikor segít a szüleinek....ez mellett megszoritasokban vagyunk..... Nélkülözni kell így is h a számlákra mindenre jusson... A naszutrol is le mondtunk... Segítsetek kérlek!!!!!! Házasság előtt állok.... Ez mellett már volt velem bunkó nagyon sokszor... Utána olvastam a lelki terror 7 tunetenek... Ebből 3 igaz rá... Kérlek titeket!!! :'( nagyon szépen köszönöm ha valaki mondd valamit erre... Mert nemtudom mitcsinaljak. Majdnem 3 éve vagyunk együtt...

2018. febr. 15. 20:51
 51/97 anonim ***** válasza:
43%

Gondolkozz el a kapcsolaton

Amúgy esküvő ingyenes, lagzi nem kötelező, autó sem, ha nincs rá pénz

2018. febr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/97 anonim ***** válasza:
100%
Ez durva! Menekülj minél előbb. Előtte járj utána a hitelnek. Az irataid meg tartsd megadnál!
2018. febr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/97 A kérdező kommentje:
Félek ettől a hiteles szarsagtol.... Ma megyünk be a bankba... Kíváncsi vagyok mit is mondanak. Remélem attól h tarstulajdonos vagyok nem terhel semmi... Hagyom itt a faszsagaival együtt... Követeli a ház felét. Az eskuvobe bele fektetett összeg felét. Nem vagyunk házasok. Ha én el megyek tőle nem én fogok abban a házban élni... Hanem ő!!
2018. febr. 16. 10:37
 54/97 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szorítok, hogy a pasi nevén legyen a hitel! Hagyd ott, de okosan, óvatosan csináld! Szerintem ne szólj neki előre, ne jelentsd be neki, hogy még véletlenül se tudjon intézkedni és keresztbe tenni neked (simán kinézem belőle).


A fizetésedet kérd kp-ban vagy egy másik, külön számlára, hogy a következő ne a közösre menjen!

Menj be a bankba és kérdezd meg a hitel pontos előzményeit (kinek a nevén van stb.)

Ha a mostani számla közös, márpedig nekem úgy tűnik, hogy az, azt is kérd a bankban, hogy adják oda a te részedet. Ezt tényleg az utolsó napokban kéne megtenni.


A pénzt tényleg REJTSD EL, nehogy elvegye tőled!


Aztán remélhetőleg ez a féreg jól megszívja nélküled, fizetheti a hitelt, meg a lakást egyedül. Kitartást és írh, hogy mi van!

2018. febr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/97 anonim ***** válasza:
96%
Milyen esküvő felét követeli, ha egyszer még nem is volt meg?
2018. febr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/97 anonim ***** válasza:
100%
Lakás, autó kinek a nevén van?
2018. febr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 A kérdező kommentje:
Az esküvőt le kellett elolegezni... KB az én részem ha lehet így mondani ebből 150 ezer forint. Lakás autó minden az ő nevén van. A lakásra vettük fel a hitelt ezt a kártya hitelt és onnan állandó minusz. Az autó erre csak ráadás. De a lakás már ki van rég fizetve. Csak a fennmarado összeg a számlán még mindig 0
2018. febr. 16. 11:22
 58/97 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez így hatalmas szívás...


1. Menj be a bankba, mondd el mi a helyzet és kérdezd meg, hogy neked így a hitellel milyen kötelezettségeid vannak! (Nekem is közös számlám van a párommal, de a hitel az az ő nevén van).


2. Nézd meg, hogy mikor tudsz felmondani a munkahelyeden és hogy elfogadják-e, ha azonnali hatállyal megszünteted a munkaviszonyt!


3. Vagy csinálj egy külön számlát egy másik banknál vagy dugd el jól a pénzed, mert kinézem ebből a féregből, hogy kisemmiz teljesen és nem fogsz tudni hazamenni sem!

2018. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/97 A kérdező kommentje:
Rendben van. Remélem itt is ugyanazok a szabályok vonatkoznak a bankokra mint otthon
2018. febr. 16. 11:45
 60/97 anonim ***** válasza:
100%
A férjed is magyar, vagy külföldi állampolgár?
2018. febr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!