Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pénzügyi dolgok kinél hogy...

Pénzügyi dolgok kinél hogy működnek?

Figyelt kérdés

Az élettarsammal az én házamban élünk együtt. Van hogy nem ad egyáltalán a kezembe pénzt, csak vesz apró dolgokat amire szükség van. Van hogy hetente 15-25 ezret is elkölt úgy, hogy semmi látszata nincs, míg én 4 emberre beosztok kb 30 ezret. Szerintetek ez normális?

Én úgy érzem hogy nem, de nagyon tanácstalan vagyok, nem egyszerű eset! Bármit mondok nem akarja megérteni. Mivel tudnék hatni rá?


2019. okt. 29. 08:24
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 grafno ***** válasza:
39%
Nálunk 130e a albérlet+rezsi, 80e a bölcsi, ezeket én fizetem ezenfelül veszek enni még 20-50e, tankolok a párom kocsijába~20e meg ami kell a kicsinek. A többit a párom a fizeti. Pl orvos a kicsinek, gyógyszer stb. Szóval elvan osztva.
2019. okt. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 A kérdező kommentje:

42-es

Én nem lejmolok semmire

Csak hogy ne haljunk éhen

Ugyanabból az összegből ne mond már nekem hogy 4 ember ugyanúgy kijön mint 3

Főleg úgy hogy cigizik is

Pl mikor csak én cigiztem akkor havi 8ezerből megvolt, most heti legalább 12

2019. okt. 29. 14:31
 43/63 A kérdező kommentje:

Továbbá...

Az normális hogy az ő 2-300ezer forintos tartozásait mi fizetjük közösen, de az hogy itt lassan nem lesz áram meg gáz azt leszarja?

2019. okt. 29. 14:37
 44/63 A kérdező kommentje:

43-as

Számoltam kicsit

Tegyük fel keres fixen ha dolgozik 5 napot 180 ezret

Albérletben szerinted megélne?

Csak legyen összesen 100 az albérlet

20at elcigizik

Az 120 marad 60

Abból élni meg a gyerekeit protezsálni...

Szerinted?

2019. okt. 29. 14:40
 45/63 grafno ***** válasza:
47%

A kérdésre válaszolva csak leirtam nálunk, hogy mennek a dolgok. Nem követendő példának szántam. A párod ezzel szemben csak magával foglalkozik anyagilag. Azt nem tudom, ha más gyerekével laknék együtt, ahhoz hogyan viszonyulnék.

Ismerősömnek 6evig otthon volt a parja és mindent a nő fizetett. Utána elment dolgozni és ha 30eftot kellett fizetnie (6ev eltartas után) akkor már húzta a száját, hogy miért neki kell fizetnie. Csak van hasonlóság a 2 történetben.

2019. okt. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 A kérdező kommentje:

Már írtam...

Volt olyan hogy nem dolgozott hetekig

Illetve mikor dolgozott akkor sem adott, max vett kisebb dolgokat

Azt nem gondolom hogy a gyerekeim miatt!

2019. okt. 29. 15:50
 47/63 A kérdező kommentje:

Most ért haza

Nem hajlandó szóba állni velem

Messengeren azt írta hogy majd ő ezentúl intézi a regggelijét meg a cigijét.

Ehhez képest most látom hogy a táskájában az itthon csomagolt kaja van...

Nem egyenes és ezt gyűlölöm!

2019. okt. 29. 15:57
 48/63 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem jöttök ki jól, mi a jó egert élsz vele? Dobd ki és már nincs is probléma.
2019. okt. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 kovpet ***** válasza:
100%

"Nem egyenes és ezt gyűlölöm!"


Nem csodálom. Nyilván ezért is megy a kavarás a pénz körül, ha őszinte lenne, akkor már rég leült volna veled és megbeszélte volna ezt a dolgot. Vagy így, vagy úgy, de tisztázottak lennének a körülmények, nem lenne ilyen zavaros az egész. Nyilván ez a célja, te meg hagyod. Ne tedd ez drága neked így.

2019. okt. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
12%
Az a 20 ezer amit lead hetente bőven fedezi az ő költségeit. A te és a te gyerekeid eltartása nem az ő dolga.
2019. okt. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!