Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pénzügyi dolgok kinél hogy...

Pénzügyi dolgok kinél hogy működnek?

Figyelt kérdés

Az élettarsammal az én házamban élünk együtt. Van hogy nem ad egyáltalán a kezembe pénzt, csak vesz apró dolgokat amire szükség van. Van hogy hetente 15-25 ezret is elkölt úgy, hogy semmi látszata nincs, míg én 4 emberre beosztok kb 30 ezret. Szerintetek ez normális?

Én úgy érzem hogy nem, de nagyon tanácstalan vagyok, nem egyszerű eset! Bármit mondok nem akarja megérteni. Mivel tudnék hatni rá?


2019. okt. 29. 08:24
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
77%

60!


"utolsó: nem ártana, ha gyakorolnád a szövegértést és nem csak a megszokott hülye szöveget írogatnád."


Esetleg fogadd meg a sajat tanácsodat. A kommentem annak a válaszadónak szolt, aki azt írta, az ő párja leadja a fizetését, és kér, ha pénz kell neki. 57. komment.

2019. okt. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
10%
59, minősíteni se foglak, mert annyit nem érsz, "felnőtt" 😆😆😆
2019. okt. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
77%

62!


Nem is kell, köszi. Te anyuka vagy, a párod meg egy kisgyerek. Náluk szokás kezdni a pénzt, meg kérni. Egyenrangú, felnőtt partnereknél ilyen nincs.

2019. okt. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!