Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire fair ez...

Szerintetek mennyire fair ez egy anyától?

Figyelt kérdés

Ketten vagyunk testvérek a húgommal. Anyám most úgy döntött, hogy ír egy végrendeletet, amiben egyedül a húgomra hagyja a lakását. Szerintem úgy lenne igazságos, ha fele-fele.

Nem vagyunk rosszban egyébként, az érve annyi, hogy nekünk már van három házunk, ők meg albérletben laknak. Szerintem meg nem én tehetek arról, hogy mi férjemmel örököltünk és spóroltunk is sokat, ők meg nem. Mi számítottunk arra a lakásra. 3 gyerekünk van, es anyámmal ellentétben egyformán akarok adni nekik.


2020. márc. 6. 16:04
 41/92 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem a pénzsóvárságodat. A gyerekeidnek kapard össze te amit akarsz nekik adni, ne anyádtól várd a megváltást.
2020. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/92 anonim ***** válasza:
94%
Lehet a testvéred szeretetből választott párt magának és nem haszonlesésből. Na már azt is tudjuk hogy aranyásó vagy. Ezt hova tudod még fokozni? 😆
2020. márc. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/92 anonim ***** válasza:
19%
Semennyire.
2020. márc. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/92 anonim ***** válasza:
96%

Most döntsd már el, hogy mivan :D először azt írtad, hogy számítottatok arra a lakásra, és hogy a gyerekednek kell, most meg hirtelen aggódsz, hogy elviszi a bank. De az is kiderült, hogy te nem dolgoztál meg semmiért, hanem örököltél egy lakást, és olyan pasast választottál, aki jól keres :D

Még mindig gusztustalan, haszonleső, gerinctelen létforma vagy..

2020. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/92 anonim ***** válasza:
96%

“nem adtam neki egy fillért se, amikor kért”


A saját tesódat nem segítetted ki, amikor megtehetted volna??? Tök mindegy mire kéri, a lényeg: ha megtehetem, ott segítek, ahol tudok!!!

Nem bírnék a tükörbe nézni a helyedben....



“nem tudott egy jó szakmával rendelkező férjet találni, vagy akinek van is valamije”


Mi, normálisabbak nem az alapján választunk párt, h mivel rendelkezik, az adott illető!



“Na még mindig én vagyok a rossz?”


Egyre inkább! Minél inkább kifejted a véleményed, hozzáállásod, annál jobban kiderül, hogy mekkora szívtelen, b@@@szatlan, érdekember vagy!



Sztem imádkozz, h sose szorulj a hugicád segítségére!!!!!!!!!

2020. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/92 anonim ***** válasza:
100%
Gusztustalan féreg vagy kérdező. Leírtad magad. Aranyásó vagy. 👎
2020. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/92 A kérdező kommentje:
Aranyásó vagyok? Azért mert olyan férjem van, akinek van rendes szakmája és nem szaros segédmunkából tengődik? Vagy mert volt egy vacak kis háza Székesfehérváron? Nem villája a Rózsadombon.
2020. márc. 6. 21:10
 48/92 anonim ***** válasza:
97%

Neked tényleg ennyire torz a gondolkodásmódod?

Most már amúgy elárulhatnád azt is, hogy mégis mi az, amit te önerőből értél el, ha már ennyire vered itt magad....

2020. márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/92 anonim ***** válasza:
96%
Egyre gázabb vagy. Még mindig irigy, önző es arrogáns vagy. Remélem valamelyik ismerősöd rádismer és felvilagositja a családodat... 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
2020. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/92 anonim ***** válasza:
100%

Székesfehérvárra falusi CSOK jár?? 😁 meg leköltöztem 😁 mintha egy kis faluba ment volna.

Remélem, ez csak egy hergelő kamu.

2020. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!