Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkanélküliség miatti balhé?

Munkanélküliség miatti balhé?

Figyelt kérdés

Egy ideje nincs munkàm,már szinte mindent vegigjartam pàrom meg olyan szövegeket lök oda hogy aki akar az talál munkát.Pedig már a takaritótól kezdve mindente beadtam ,értve ezt arra,hogy nem válogatok benne amit tudok elvégzem.

Már azért nem is tudom menjek e keresni melot mert azt is elmondta az útikoltsegre sok ment el. De ha helyben nincs muszáj a környező városokat járni. Hirdeteses oldalakon amik vannak rendre nem kapok választ. Mit tegyek ?


2020. jún. 28. 14:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 A kérdező kommentje:
39 Ez ismerős,bárkivel beszélgettem mind azt mondta,hogy aki túlképzett ott abba kötöttek bele,akinek gyerekei vannak ott abba.Találnak ki mibe lehet belekötni. 30 on felül nemjo mert idős,de 20en éves sem jó mert azok nagy része akar szülni. Tulkepzett sem jo de ha egy szakmája van az sem ...
2020. jún. 28. 17:19
 42/88 anonim ***** válasza:
91%
40: Jól mondod, de ezt egy ember írogatja és nem százas. Plusz úgy mondja, mintha oda bárki bekerülhetne. Szűrik azért rendesen, akiben nincs meg az elhivatottság csak a kétségbeesés, az cseszheti. A 46 kilómmal, lányként eszembe se jutna ilyesmi. Még tesiórákon is mindig én voltam az utolsó, illetve mikor lőgyakorlatoztunk, odacsíptem a hajam a puskához. És ilyennek ajánlgatja a sereget. 😅 Nem mindenki alkalmas rá.
2020. jún. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/88 A kérdező kommentje:

A legtöbb olyan aki sikerült elhelyezkednie,ismerős által van,én is próbálok keresni de az ismerőseim is dolgozó átlagemberek nem cégvezetők sajna.


Eddig sikerült találnom de most ez február óta tart ,aztán berobbant a vírus mizéria ,most hátha beindulna a munkaerő piac is.

2020. jún. 28. 17:23
 44/88 A kérdező kommentje:

40 igen nem mindenki alkalmas rá,a rendőr meg mint utána írták nem egészen úgy van,hogy 6 hónap.

Egy rátermett férfinak jó lehet ,de Énis egy 50kgs nő vagyok.

2020. jún. 28. 17:25
 45/88 anonim ***** válasza:
98%
Elmehetnél segédápolónak. Oda elég az érettségi, és mindig hiány van belőlük. Tény, hogy nem keresnek a legfényesebben, de a semminél több.
2020. jún. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/88 anonim ***** válasza:
86%
Egy 50 kilós nő nem fog bírni 120 kilós betegeket emelgetni, szóval segédápolót én nem ajánlanám, még az erősek is gerincsérvet kapnak idővel!
2020. jún. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/88 anonim ***** válasza:
93%
Csak a technika kérdése, amúgy ők sem egyedül csinálják. Minimum két nővér, vagy ha kell a beteghordók is segítenek. Tény, én 60 kilósan csinálom 12 éve, de semmi bajom.
2020. jún. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/88 A kérdező kommentje:

Jelentkeztem hasonló munkára még nem jeleztek mert bejött a vírus és emiatt nem vettek fel új dolgozót,idősek otthonába.


Azért a gyári munkát is bírtam,de nem vagyok a legerősebb az tény.

2020. jún. 28. 17:53
 49/88 anonim ***** válasza:
10%
Ez ezé nem jó, az azé nem jó, az amazé nem jó. Aki dolgozni akar az munkát keres, nem kifogást.
2020. jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom hol laksz, de én épp most váltok munkahelyet költözés miatt (egészségügy). Regisztráltam a Profession.hu-ra, és naponta kapok ebben a munkakörben vagy 10 állást. Esetleg oda regisztrálhatnál. Ott be tudod jelölni a kritériumokat, és olyan állásokat küldenek, amik elvileg a kritériumoknak megfelelnek.
2020. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!