Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkanélküliség miatti balhé?

Munkanélküliség miatti balhé?

Figyelt kérdés

Egy ideje nincs munkàm,már szinte mindent vegigjartam pàrom meg olyan szövegeket lök oda hogy aki akar az talál munkát.Pedig már a takaritótól kezdve mindente beadtam ,értve ezt arra,hogy nem válogatok benne amit tudok elvégzem.

Már azért nem is tudom menjek e keresni melot mert azt is elmondta az útikoltsegre sok ment el. De ha helyben nincs muszáj a környező városokat járni. Hirdeteses oldalakon amik vannak rendre nem kapok választ. Mit tegyek ?


2020. jún. 28. 14:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 anonim ***** válasza:
13%

20.24


Igen, ez régen tényleg így volt. DE, régen nem is voltak a nőknek olyan igényeik mint ma. Ilyen lakás/ház, olyan kocsi, amolyan külföldi nyaralás stb.

Meg régen rengeteg állatot tartottak a házaknál, a nők ott is besegítettek. Ma meg a nők többsége nem piszkolná be a kezét ilyennel, mert nem hajlandóak megfogni csak az Ájfónt, meg a bankkártyát húzogatni egész nap.

2020. jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/88 anonim ***** válasza:
85%

20:33-as ne általánosíts!


Szerintem nagyon sok nő igenis inkább etetné a tyúkokat meg csinálná a háztartást, semmint hogy vadidegenek rabszolgája legyen és aztán hulla fáradtan beesve nekiálljon az otthoni műszakoknak.


Nem véletlen, hogy a gyerek nincs megnevelve, mindenki ideges.


Felborult a normális rend és nem az ájfon meg a külföldi nyaralás a gond, hanem az, hogy ezért feláldozzák a család szentségét!

2020. jún. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 A kérdező kommentje:

Látom beindult a topik Mèg nem voltam itt nem szerettem volna ha ilyen irányba fordul.



68 hitel nincs,egy része örökség másik része az én pénzemből.A hàz nem párommal közös szerzemény.

2020. jún. 28. 20:57
 84/88 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne magyaràzkodj. Hogy jutottunk el az álláskereséstől addig, hogy akkor most kiè a hàz? Egyàltalán nem relevàns és nem kell ezeket ide kiírnod, sem pedig magyarázkodnod senkinek. Itt többnyire inkompetens emberek szájkaratéznak, akiknek semmi közük amúgy a pénztárcádhoz. Érdemi tanácsot se nagyon kaptál, mire fel osztod meg a magánéleted olyan pontjait, amit nem nagyon kéne?
2020. jún. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek ne válaszolj, aztán abbahagyják. Vitatkozni és okoskodni jönnek ide, de ha nincs megfelelő parner abbahagyják.
2020. jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 anonim ***** válasza:
24%

13.00


Akkor minek tette fel a kérdést? Miért tőled milyen érdemi választ kapott? Látom az okoskodás az egyeseknek, és másoknak is nagyon megy.

2020. jún. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 A kérdező kommentje:

Kaptam azért nornalis válaszokat is

De volt pár idióta Az teny.


Nem adom fel a keresést aztán hátha !!

2020. jún. 29. 13:39
 88/88 anonim ***** válasza:
91%
86-os nem hiszem h azért, hogy utàna arról magyarázkodojon kilyen vagyonnal rendelkezik, kié a ház...stb, sem azért, hogy a seregbe meg rendőrnek küldjék egyéb jóképességű vàlaszolók...
2020. jún. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!