Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányom kezén piros-fehér-zöld...

Lányom kezén piros-fehér-zöld fonott karkötőt fedeztem fel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves lányom most megy középiskolába, kitűnő tanuló, sok barátja van, segít, amiben tud, nem is kívánhaték jobb gyereket. Tegnap láttam meg a fesztiválkarszalag mellet a kezén a nemzeti színű karkötőt. Ilyen fura fonással van, csíkokban megy végig.

Szóval, ti mit tennétek ebben a helyzetben? Nagyon félek, hogy baja lehet ebből, meg hogy valaki agresszívabb meglátja a kezén, stb... Eddig nem szóltam egy szót sem, úgy tettem, mintha nem venném észre, de nagyon aggódom. Ugye semmiféle szektába nem szervezhették be?

Soha nem gondoltam volna, hogy ilyet látok rajta, nőies, finom lány, feltűnő a kezén ez a karkötő.

Ti szólnátok, hogy vegye le, vagy ilyesmi? Lehet baja belőle?


2010. aug. 18. 16:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/95 anonim ***** válasza:
80%
Az baj hogy oda süllyedtünk hogy egy magyar anyuka retteg egy nemzeti szinű karkötőtől a lánya kezén hogy ebből baja lezs,szánalom a köbön,Gyáva népnek nincs hazája.
2010. aug. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/95 anonim ***** válasza:
61%
Az en fiam felver, felig vietnami, megis magyarnak vallja magat. Semmi baja nem lesz abbol, ha felvesz egy magyar karkotot.
2010. aug. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/95 anonim válasza:
30%
Ne haragudjon, kérem, de ez a kérdés szó szerint felháborított. A mai tinédzserek el vannak butítva, megvetik a magyarságot. Undorító. Hol itt a baj, hogy van rajta egy magyar színű karkötő?!! Inkább legyen büszke a lányára, hogy van még benne egy csepp magyar vér! Örüljön, hogy ilyen lánya van, akit nem szippantott be az idióta amerikai világ... Uramisten... ha már ilyen világban élünk, hogy az a baj, ha már valamilyen magyar jelzés van rajtunk, akkor az már ... Örüljünk egyáltalán, hogy vannak még olyanok, akiket érdekel a magyarság, komolyan mondom.... Ne tessék aggódni........
2012. febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/95 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán Magyarország ez még?
2012. febr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/95 Kalamár Mátyás válasza:
61%
Azt nem értem ha valaki szereti a hazáját és mondjuk felvesz egy ilyen karszalogot miért kell abban a pillanatban roszra gondolni, nálunk ha valaki szereti a hazáját az már náci nyilas. Érdekes módon máshol mindenki szereti a hazáját és büszkék arra hogy ennek a nemzetnek a tagjai. Ezért állunk ott ahol mindenben. Kéne egy kis hazaszeretet mindenkibe és akkor lenne egy magyar egység és úgy bármilyen akadályt leküzdhetnénk! (ha nekem a gyermekem ilyen karszalag lenne arra büszke lennék, még szerencse hogy hord)
2015. júl. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!