Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányom kezén piros-fehér-zöld...

Lányom kezén piros-fehér-zöld fonott karkötőt fedeztem fel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves lányom most megy középiskolába, kitűnő tanuló, sok barátja van, segít, amiben tud, nem is kívánhaték jobb gyereket. Tegnap láttam meg a fesztiválkarszalag mellet a kezén a nemzeti színű karkötőt. Ilyen fura fonással van, csíkokban megy végig.

Szóval, ti mit tennétek ebben a helyzetben? Nagyon félek, hogy baja lehet ebből, meg hogy valaki agresszívabb meglátja a kezén, stb... Eddig nem szóltam egy szót sem, úgy tettem, mintha nem venném észre, de nagyon aggódom. Ugye semmiféle szektába nem szervezhették be?

Soha nem gondoltam volna, hogy ilyet látok rajta, nőies, finom lány, feltűnő a kezén ez a karkötő.

Ti szólnátok, hogy vegye le, vagy ilyesmi? Lehet baja belőle?


2010. aug. 18. 16:06
 51/95 A kérdező kommentje:
Nem, a Balaton Soundon voltak a barátnőivel. Szigetre nem engedtem el, eléggé messze lakunk Pesttől. A karkötő ugyebár csak tegnap tűnt fel, így nem hiszem, hogy a fesztiválon vette vagy kapta volna, bár lehet, hogy eddig csak nem hordta.
2010. aug. 18. 16:33
 52/95 anonim ***** válasza:
93%
14 évesen kiengedni egy fesztiválra ezerszer nagyobb felelőtlenség,mint engedni hogy hordjon egy nemzeti színű karszalagot.Melyik univerzumból származol kérdező?
2010. aug. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/95 anonim ***** válasza:
51%
Akkor aggódj ha az lesz ráírva GYŰLÖLÖM A CIGÁNYOKAT.
2010. aug. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/95 anonim válasza:
67%
Légy rá büszke hogy ő is büszke magára és a hovatartozására! és támogasd mindenben továbbra is!Nem kell félj semmitől :)
2010. aug. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/95 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi bajuk a fesztiválon, felelősségteljes lány megbízom benne, csak ezt a karkötő-dolgot nem értem, nem tudom, kitől tanulhatta, nem nagyon beszélünk itthon nemzeti, esetleg politikai témákról.
2010. aug. 18. 16:35
 56/95 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. :)
2010. aug. 18. 16:36
 57/95 anonim ***** válasza:
91%
Hagyjuk te menthetetlen eset vagy..
2010. aug. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/95 anonim ***** válasza:
83%
JAH ÉS LEHET LEPONTOZNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. aug. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/95 A kérdező kommentje:
16:36 nem hinném, hogy ismerjük egymást.
2010. aug. 18. 16:37
 60/95 A kérdező kommentje:
Nem foglak lepontozni, nem segítene semmin.
2010. aug. 18. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!