Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányom kezén piros-fehér-zöld...

Lányom kezén piros-fehér-zöld fonott karkötőt fedeztem fel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves lányom most megy középiskolába, kitűnő tanuló, sok barátja van, segít, amiben tud, nem is kívánhaték jobb gyereket. Tegnap láttam meg a fesztiválkarszalag mellet a kezén a nemzeti színű karkötőt. Ilyen fura fonással van, csíkokban megy végig.

Szóval, ti mit tennétek ebben a helyzetben? Nagyon félek, hogy baja lehet ebből, meg hogy valaki agresszívabb meglátja a kezén, stb... Eddig nem szóltam egy szót sem, úgy tettem, mintha nem venném észre, de nagyon aggódom. Ugye semmiféle szektába nem szervezhették be?

Soha nem gondoltam volna, hogy ilyet látok rajta, nőies, finom lány, feltűnő a kezén ez a karkötő.

Ti szólnátok, hogy vegye le, vagy ilyesmi? Lehet baja belőle?


2010. aug. 18. 16:06
 71/95 anonim ***** válasza:
79%
16:41 .. nekem gárdista a bátyám..,hülyeségeket beszélsz..!
2010. aug. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/95 A kérdező kommentje:
Félreértés, nincs gondom vele, csak féltem.
2010. aug. 18. 16:47
 73/95 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező!

Én írtam a Sziget fesztiválos kommentet.

Ne aggódj, tuti, hogy semmi radikális eszme nincs mögötte (főleg lánynál, ilyen környezetben, ilyen korban), de meglehet, hogy megvan az személyes oka, amiért felvette. Nyugodtan kérdezd meg tőle, érdeklődj, mondd, hogy érteni szeretnéd, ha esetleg valóban van mögötte valami, akkor itt az ideje beengedni a családba a témát egyébként is. Nem azt mondom, hogy most átváltotok gárdista családra, remélem, érted, mire gondolok.

De én még mindig úgy gondolom, hogy valami ártalmatlan dolog áll mögötte.

És amiatt ne aggódj, hogy bármi atrocitás érné a karkötő miatt: nem fogja.

2010. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/95 A kérdező kommentje:
Én is remélem, hogy nem fogja, de azért bitzos ami biztos, rákérdezek.
2010. aug. 18. 16:48
 75/95 anonim ***** válasza:
74%
Én vagyok aki a képet küldte(kezünk van rajta) Olyan vastagot ami kb 3-5 centis nem tudok, csak simán ilyen fonottat. hímzőfonálból a végére csomót kötök,és fonom amíg tart a fonal. Tesómnak is volt és mindig hordta, senki se szólt érte, még az osztálytársai is mondták h nekik is csináljon ilyet is, meg más színeket is. Nekem régen volt vagy 4 karkötő a kezemen piros fehér zöld meg különböző színösszeállításokban. Szerintem nem kell félned. Kérdezd meg tőle, miért hordja.
2010. aug. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/95 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. :)
2010. aug. 18. 16:52
 77/95 anonim ***** válasza:
90%

Ezt nem gondolhatod komolyan!!

Én külföldön élek,és teljesen normális,hogy hordják a nemzeti szineiket,sőt majdnem minden udvarban alap a nemzet színű zászló.

Persze a fesztiválra mehet a gyerek....

2010. aug. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/95 anonim ***** válasza:
93%

Ugyanilyen karkötőm van, 25 éves nő vagyok. Mitől lenne ez szektás dolog??

Dehogy vegye le!

2010. aug. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/95 anonim ***** válasza:
80%

Az ovis fiamék ilyeneket csináltak maguknak kézművesfoglalkozáson.

Utánna büszkén mutogatta mindenkinek.

Senki nem szólta meg.

2010. aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/95 anonim ***** válasza:
87%
ennyi idősen én is hordtam ilyet, és édesanyám büszke volt rám, nem pedig cseszegetett. veled van gond, nem a lányoddal...
2010. aug. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!