Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányom kezén piros-fehér-zöld...

Lányom kezén piros-fehér-zöld fonott karkötőt fedeztem fel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves lányom most megy középiskolába, kitűnő tanuló, sok barátja van, segít, amiben tud, nem is kívánhaték jobb gyereket. Tegnap láttam meg a fesztiválkarszalag mellet a kezén a nemzeti színű karkötőt. Ilyen fura fonással van, csíkokban megy végig.

Szóval, ti mit tennétek ebben a helyzetben? Nagyon félek, hogy baja lehet ebből, meg hogy valaki agresszívabb meglátja a kezén, stb... Eddig nem szóltam egy szót sem, úgy tettem, mintha nem venném észre, de nagyon aggódom. Ugye semmiféle szektába nem szervezhették be?

Soha nem gondoltam volna, hogy ilyet látok rajta, nőies, finom lány, feltűnő a kezén ez a karkötő.

Ti szólnátok, hogy vegye le, vagy ilyesmi? Lehet baja belőle?


2010. aug. 18. 16:06
 41/95 A kérdező kommentje:
A problémám az, hogy féltem a gyerekem. Gondolj bele, ha a te gyereked hordaná, te agyondicsérnéd, vagy inkább megkérdeznéd, hogy ugyan már lányom, miért van rajtad?
2010. aug. 18. 16:29
 42/95 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező gondolj bele:Milyen lehet az a szekta szerinted ahol magyarszínű a karkötő???Neked kellene figyelni hova jár,mikor,kivel,meddig??Tudod mi az a szekta???
2010. aug. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/95 A kérdező kommentje:
Gondoltam, esetleg barátai hatására. Majd esetleg megézem rajtuk is van-e.
2010. aug. 18. 16:31
 44/95 anonim ***** válasza:
88%
Már ne is haragudj, de te nagyon hülye vagy. Rád kéne a felügyelet nem a gyerekre.
2010. aug. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/95 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, a fesztiválos karszalag mellett.

Sziget fesztiválos?

Mert a Szigeten két éve én is kaptam egy magyar nemzeti színű karkötőt egy csajtól, aki sk csinálta őket, és ozstogatta, ahol magyar beszédet hallott. És ez a Szigeten buli volt, mert ott sok nemzetiség megfordult. :)


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy látványosan lepődj meg a karkötőn, mondd, hogy milyen szépen van fonva, és kérdezz rá, honnan van, de úgy, hogy ne érezze az aggodalmat a hangodban, csak az ártatlan érdeklődést, különben semmit nem szedsz ki belőle.

Szerintem csak valami ártatlan dolog.


25/L

2010. aug. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/95 anonim ***** válasza:
87%
Nem is kérdeznék semmit a karkötőröl mert látom milyen és kész.Nem aggódnék egy percig sem.Nem értelek.
2010. aug. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/95 anonim ***** válasza:
93%
Azt is nézd meg, hogy a barátnőin milyen tanga van, hátha ott bujkál benne a magyar gárda.
2010. aug. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/95 anonim ***** válasza:
21%
Szia, lehet az egész karkötő színösszeállítása csak véletlen ..és a lányod nem is gondolja, hogy ezzel gondot okozna neked..kérdezd meg tőle ..gondolom jó viszonyba vagytok és elmondja..ne hagyd szó nélkül ha téged ez aggaszt..
2010. aug. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/95 anonim ***** válasza:
91%

hát ennyi erővel lilában se menj el a fradi pálya előtt......

nem értem miért kell ilyen f*szságon aggódni??

pár év múlva majd ott tartunk, hogy RAJ feliratú pólóban kell mászkálni, mert ha nem, akkor a cigányok megvernek....hát fantasztikus jövőkép....


nem azt mondom, hogy a lányodnak kell a cigányokkal szembeszállni, de valaki igazán megtehetné már (akinek van politikai joga hozzá) mert ez így nem állapot, hogy egy karkötő miatt kell félnie a gyereknek.....



21L

2010. aug. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/95 anonim ***** válasza:
80%

Túl reagálod.. anno én is hordtam nemzeti szín szalagot.. és nem kellett félnem.

Cigányok közt is jártam vele és még csak meg sem kérdezték miért van rajtam.

2010. aug. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!