Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányom kezén piros-fehér-zöld...

Lányom kezén piros-fehér-zöld fonott karkötőt fedeztem fel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves lányom most megy középiskolába, kitűnő tanuló, sok barátja van, segít, amiben tud, nem is kívánhaték jobb gyereket. Tegnap láttam meg a fesztiválkarszalag mellet a kezén a nemzeti színű karkötőt. Ilyen fura fonással van, csíkokban megy végig.

Szóval, ti mit tennétek ebben a helyzetben? Nagyon félek, hogy baja lehet ebből, meg hogy valaki agresszívabb meglátja a kezén, stb... Eddig nem szóltam egy szót sem, úgy tettem, mintha nem venném észre, de nagyon aggódom. Ugye semmiféle szektába nem szervezhették be?

Soha nem gondoltam volna, hogy ilyet látok rajta, nőies, finom lány, feltűnő a kezén ez a karkötő.

Ti szólnátok, hogy vegye le, vagy ilyesmi? Lehet baja belőle?


2010. aug. 18. 16:06
 11/95 anonim ***** válasza:
97%
J persze a cigányok miatt.....hát ők csak húzzák meg magukat ez a mi országunk és jogunk van büszkének lenni rá és hirdetni.
2010. aug. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/95 anonim ***** válasza:
87%

Szektába? Ugye ezt nem gondoltad komolyan?

Magyarországon él, magyar állampolgár, a magyar zászló piros-fehér-zöld, akkor mi a kérdés? Tudod az lenne a szégyen, ha valakinek baja származna abból, mert piros-fehér-zöld karkötőt hord. Figyeld meg az olimpiai sportolóinkat is, ők is piros-fehér-zöld melegítőt hordanak, mert magyar emberek. Nem nácik, nem rasszisták, nem szekta tagok.

2010. aug. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/95 anonim ***** válasza:
85%

Sokan viselnek ilyet.Szerintem indiánfonással készülhetett.A magyar identitás,hovatartozás,esetleg politikai irányultság kifejezője,nem szektájé.Én magam is viseltem,sőt diákjaim is.Beszélgess vele a dologról,úgy többet tudhatsz meg,mint itt másoktól.Elmondhatod,hogy tartasz a kirekesztéstől,megbélyegzéstől,de szerintem ő ezt alapból hárítani fogja.

Sok sikert!

u.i. sokkal jobban aggódnék,ha a lányom kannabis mintás csuklópántot hordana,vagy akár USA zászlót.

2010. aug. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/95 A kérdező kommentje:
Magyar gárdára gondoltam elsőként, bevallom.
2010. aug. 18. 16:13
 15/95 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem drogozik.
2010. aug. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/95 anonim ***** válasza:
55%

Én büszke lennék a majdani lányomra ha ilyen karkötőt viselne..

Egyébként nem alaptalan az aggodalmad valami retkes cigány beleköthet emiatt.

2010. aug. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/95 anonim ***** válasza:
55%

ez baromság

a "cigányok" ez miatt nem verik szét a fejét

elhiheted

2010. aug. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/95 A kérdező kommentje:
Drogozást feltételező válaszolónak hasonló jókat kívánok.
2010. aug. 18. 16:14
 19/95 anonim ***** válasza:
Figyeljétek a kérdezőt mert ő a CIGÁNYOKTÓL fél szóval értitek hogy megtámadják a lányát amiért a magyarságát hirdeti.Nyugi ők az valják "magyar cigányok" nem fogják bántani.
2010. aug. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/95 anonim ***** válasza:
89%
Na itt tartunk. Nekünk kell a saját hazánkban félni a cigányoktól. Aki egy nemzeti színű karkötő miatt piszkál egy magyart, annak nem tudom, mi keresnivalója van itt. Inkább azt mondanám a lányomnak, ha bármi atrocitás is éri emiatt, szóljon nyugodtan nekem, de merjen nyugodtan magyarnak lenni.
2010. aug. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!