Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányom kezén piros-fehér-zöld...

Lányom kezén piros-fehér-zöld fonott karkötőt fedeztem fel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves lányom most megy középiskolába, kitűnő tanuló, sok barátja van, segít, amiben tud, nem is kívánhaték jobb gyereket. Tegnap láttam meg a fesztiválkarszalag mellet a kezén a nemzeti színű karkötőt. Ilyen fura fonással van, csíkokban megy végig.

Szóval, ti mit tennétek ebben a helyzetben? Nagyon félek, hogy baja lehet ebből, meg hogy valaki agresszívabb meglátja a kezén, stb... Eddig nem szóltam egy szót sem, úgy tettem, mintha nem venném észre, de nagyon aggódom. Ugye semmiféle szektába nem szervezhették be?

Soha nem gondoltam volna, hogy ilyet látok rajta, nőies, finom lány, feltűnő a kezén ez a karkötő.

Ti szólnátok, hogy vegye le, vagy ilyesmi? Lehet baja belőle?


2010. aug. 18. 16:06
 21/95 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek szerint nem kell annyira aggódnom. Azért megkérdezem tőle, honnan van.
2010. aug. 18. 16:16
 22/95 anonim ***** válasza:
68%
Merész kérdést tettél fel mert lehet erre téved egy gárdista vagy egy cigány és itt elszabadul a pokol.................
2010. aug. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/95 anonim ***** válasza:
12%

Ezen az oldalon csak a "nagymagyarok" vannak.

Valószínű,hogy valamelyik ilyen szervezet hálózta be. Kérdezd meg,hogy miért akar ilyen karkötőt viselni. Ez való márc.15.-én,de nem a mindennapokban. A magyarságát nem kell mindennap,feltűnően bizonyítani! Én is aggódnék a helyedben! Ha egy ilyen bandához csapódott,akkor az a tanulás rovására is mehet majd! Fiatal még ahhoz,hogy egy párt tagja legyen.

2010. aug. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/95 anonim ***** válasza:
88%
Na most képzeljük el azt, hogy egy amerikai anya (vagy írhatnék sok más nemzetet) feltesz egy hasonló kérdést egy amerikai oldalon. Szerintem nehezen elképzelhető... "Gyáva népnek nincs hazája" - hát nincs is...
2010. aug. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/95 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem gyorsan kapcsolja ki mindenki a gépét, mert jön egy gárdista, és szétcsap köztünk!!!

Hol élsz kedves kérdező, csak az RTL Klubot és a TV2-t nézed? Legyél egy kicsit büszkébb arra, hogy magyar vagy!!

2010. aug. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/95 anonim ***** válasza:
56%
Büszke arra hogy magyar,te szégyelled talán,hát inkább ilyen karkötő mint vörös vagy sárga csillag.
2010. aug. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/95 anonim ***** válasza:

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:13

Azért Olaszliszkán, vagy a Taktaközben ebben nem lehetsz biztos. Nem csak úgy mondom, a környéken lakunk, és vannak "szép" dolgok. Nem merném egyik családtagomat sem nemzetiszín karkötővel, egyébbel arrafelé elengedni.

2010. aug. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/95 A kérdező kommentje:
Látom valaki átérzi az aggodalmamat. Mindenképpen megkérdezem majd, hogy honnan vette a karkötőt.
2010. aug. 18. 16:20
 29/95 anonim ***** válasza:
96%
a Magyar Gárda mióta szekta? O.o
2010. aug. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/95 A kérdező kommentje:
Nem szégyellem, hogy magyar vagyok, de nem hirdetem, sajnos nagyon sok szörnyűség történik mostanában.
2010. aug. 18. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!