Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányom kezén piros-fehér-zöld...

Lányom kezén piros-fehér-zöld fonott karkötőt fedeztem fel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves lányom most megy középiskolába, kitűnő tanuló, sok barátja van, segít, amiben tud, nem is kívánhaték jobb gyereket. Tegnap láttam meg a fesztiválkarszalag mellet a kezén a nemzeti színű karkötőt. Ilyen fura fonással van, csíkokban megy végig.

Szóval, ti mit tennétek ebben a helyzetben? Nagyon félek, hogy baja lehet ebből, meg hogy valaki agresszívabb meglátja a kezén, stb... Eddig nem szóltam egy szót sem, úgy tettem, mintha nem venném észre, de nagyon aggódom. Ugye semmiféle szektába nem szervezhették be?

Soha nem gondoltam volna, hogy ilyet látok rajta, nőies, finom lány, feltűnő a kezén ez a karkötő.

Ti szólnátok, hogy vegye le, vagy ilyesmi? Lehet baja belőle?


2010. aug. 18. 16:06
 61/95 anonim ***** válasza:
88%
Otthon nem beszéltek nemzeti dolgokról,de lehet ő ezt szégyelli mert ugy érzi h ti szégyellitek a magyarságot.
2010. aug. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/95 anonim ***** válasza:
74%
Ha olyan értelmes és érett kislány akkor miért félsz hogy szektába keveredik?Ennyi idősen én is hordtam ilyesmit sőt számtalan karkötőm volt.Nincs ebben semmi,ennyi erővel a kokárdát se hagyd hogy felrakja mert azért is hátha megverik.Túlságosan aggódsz csak szerintem:)
2010. aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/95 anonim ***** válasza:
86%
Hát én nem engedtem volna el a fesztiválra az tuti.Nem féltél a veréstől,lopástó,erőszaktól hogy a gárda meg a cigány ott elszórakozik vele???A karkötő zavar???Na ne!!!!!Hiába jó lány bárki elintézheti.Nem?????
2010. aug. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/95 anonim válasza:
50%

Nekem van Magyar Gárdás családtagom. Pont olyan, mint egy szekta. Szörnyű!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Magyarországon sajnos nem nemzeti érzelmek vannak, hanem ez is valami divathóbort.

2010. aug. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/95 A kérdező kommentje:
Soha nem szégyelltem a magyarságomat, férjem sem, egyszerűen nem esik ilyen témákról szó itthon. Nővére sem viszonyul a kérdéshez semmilyen módon, tehát tőle sem vehette át a példát.
2010. aug. 18. 16:41
 66/95 A kérdező kommentje:
Magyar Gárdáról nincsenek infromációim, gárdista családtag sincs.
2010. aug. 18. 16:42
 67/95 anonim ***** válasza:
46%
En kulfoldon elek, nem vagyok abszolut nagy magyar, de nem ertem, hogy Magyarorszagon hogyne hordhatna vki ilyet. Amugy meg a cigany is magyar allampolgar es magyarul beszel. Miert lenne ez ellenere? Ez nem olyan, mint aki Arpad-savos zaszlot lobogtat.
2010. aug. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/95 anonim ***** válasza:
74%

Miért kéne ezt szégyelleni?Nincs benne semmi rossz.

Én is csinálok fonott karkötőket. Igaz vékonyat, volt piros fehér zöldem is, mégse szólt érte senki se. Észre se vették. És van cigány ismerősöm, még mondták is, hogy tök jó. Most ilyenem van [link]


egyik az enyém másik a barátomé. Ha ez elszakad csinálok piros fehér zöldet megint.Szerintem nincs semmi baj, nyilván büszke a hazájára, vagy csak tetszik neki.

2010. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/95 anonim ***** válasza:
79%
Nem inkább örülnél,hogy büszke a magyarságára!!!!
2010. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/95 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, lányomé is ilyen fonással lehet.
2010. aug. 18. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!