Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányom kezén piros-fehér-zöld...

Lányom kezén piros-fehér-zöld fonott karkötőt fedeztem fel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves lányom most megy középiskolába, kitűnő tanuló, sok barátja van, segít, amiben tud, nem is kívánhaték jobb gyereket. Tegnap láttam meg a fesztiválkarszalag mellet a kezén a nemzeti színű karkötőt. Ilyen fura fonással van, csíkokban megy végig.

Szóval, ti mit tennétek ebben a helyzetben? Nagyon félek, hogy baja lehet ebből, meg hogy valaki agresszívabb meglátja a kezén, stb... Eddig nem szóltam egy szót sem, úgy tettem, mintha nem venném észre, de nagyon aggódom. Ugye semmiféle szektába nem szervezhették be?

Soha nem gondoltam volna, hogy ilyet látok rajta, nőies, finom lány, feltűnő a kezén ez a karkötő.

Ti szólnátok, hogy vegye le, vagy ilyesmi? Lehet baja belőle?


2010. aug. 18. 16:06
 31/95 anonim ***** válasza:
81%

a magyar gárda mióta ver meg valakit a "magyaros" karkötője miatt??

meg azért a cigányok se kötnek bele ilyesmibe szerintem.

2010. aug. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/95 anonim ***** válasza:
84%
Hát ez vicc. Angliában pl. vagy olyan márka, hogy england és tele van ilyen zászlós címeres sportos divatos cuccokkal. És érdekes, hordják és nem ciki, meg úristen, itt meg az idótája egy nyomorult piros-fehér-zöld karkötőt is levetetne a gyerekkel. Egyébként is, jaj mi lesz szegénnyel. Talán, ha nem az menne évek óta, hogy húzzuk meg magunkat, mert a kokerók jaj úristen, akkor nem tartanánk itt. Érdekes, régen tudták, hol a helyük.
2010. aug. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/95 A kérdező kommentje:
Bocsánat, visszavontam a szektát.
2010. aug. 18. 16:23
 34/95 anonim ***** válasza:
29%
Gyorsan vedd el tőle, mert holnap már horogkeresztes karszalagot fog hordani.
2010. aug. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/95 A kérdező kommentje:
Pont azt mondom, hogy esetleg beszervezték valami ehhez hasonló szervezetbe, lehet félreértetted a kommentet.
2010. aug. 18. 16:25
 36/95 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy horogkeresztet viselne valaha.
2010. aug. 18. 16:25
 37/95 anonim ***** válasza:
56%
Akkor már azért is megverhetnek mert magyarul beszélünk.Olaszliszkán pedig az volt az ok hogy elsodorta a tanár a cigány gyereket.De ha csak simán sétálsz nem hinném hogy agyonvernek.Hagyjuk már ők belőlünk élnek,mi tartjuk el az adónkból a családjukat.Nehogymár féljünk és senki ne ezeket sugalja senkinek.
2010. aug. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/95 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem hallottam arról, hogy a háromszínű karkötő hungarista jelkép lenne....Egy nagyon szép dolog, hogy ilyen karkötője van, szerintem.
2010. aug. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/95 anonim ***** válasza:
100%
De milyen szervezetbe szervezték volna be a magyar parlamentbe vagy mi? Szerintem te sem tudod, hogy mi a problémád. Érdekes USA-ban is csomó autón rajta van még a zászlójuk is, mégsem zavarja őket.
2010. aug. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/95 anonim ***** válasza:
82%
Sok barátnőm hordott ilyet még pár éve is (én mondjuk nem, nem éreztem úgy sosem, hogy Magyarországon hirdetnem kéne, hogy magyar vagyok, hiszen ez az alap), és egyiküknek sem lett belőle semmi baja sosem. Tini korban az ember mondjuk szereti így magán hordozni azt, amit fontosnak tart, ez természetes. Ezért megverni nem fogják, főleg, hogy szerintem kevesen figyelik a járókelők közül, hogy kinek mi van a karján, csuklóján.
2010. aug. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!