Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beengedned -e azokat a rokonok...

Beengedned -e azokat a rokonokat a hazadba, akik oltasellenesek es nem oltatjak be magukat, hogy lathassak a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Ferjem bizonyos csaladtagjai oltasellenesek, nem hajlandoak beoltatni magukat. Az en csaladom, ferjem, szuleim stb. mindenki beoltatta magat. En azt gondolom ha mar mi beoltattuk magunkat, nem kellene kitenni magunkat es plane a gyerekeket a veszelynek, plane ha ostobasagbol veszelyeztetnek minket. A gyerekek kicsik, oltast meg nem kaphatnak, de a post covid szindromatol feltem oket. Most vita van koztem a ferjemmel, mert o inkabb megfelelne a csaladjanak. Ha jonnenek biztos puszilgatnak stb. Oket. Es nem anyosomrol, aposomrol van szo, mivel ok normalisak es beoltattak magukat.

2021. jún. 22. 18:49
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
30%

A kérdezőnek tudunk segíteni abban, hogy az oltáspártiság a társadalmi norma.


Aki felelőtlenül terheli az egészségügyi rendszert, mert gyógyszerésznek képzelni magát, aki összeesküvés elméleteket oszt meg a Facebook az attól függetlenül kockázati tényező, hogy fertőző -e. Főleg a gyerekeket könnyű befolyásolni.


Én is remélem, hogy a karma győz azok felett, akik nem tagadják a vírust, ellenzik az oltás és olyanokat mondanak, hogy akik meghaltak azoknak már úgyis mindegy volt, mert öregek, betegek voltak..


Az ilyen önző emberek a társadalom szennyei.

2021. júl. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
42%

- nem tagadják a vírust

Javítva: tagadják a vírust


-


S ez nem lelkiismeretforduláskeltés, mert aki maszkellenes, oltásellenes, vírustagadó abban nincs semmi lelkiismeret.

2021. júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 A kérdező kommentje:

Igen sajnos, 1-2 olyan megjegyzest elejtettek, hogy az oltastol lehet meghalni, meghogy a kormany rendelte meg a virust es hasonlok szoval...erdekes mert amugy nem gondolna roluk az ember, csak sok hulyeseget olvasnak ossze az interneten es bedolnek. Annak ellenere, hogy mi be vagyunk oltva, magunkat is feltem. En pl. autoimmun beteg is vagyok. Nagyon koszonom a normalis hozzaszolasokat.

Valoban az is fontos, hogy a gyerekek mennyire kotodnek hozzajuk, de mivel annyira nem suru a talalkozas, igy annyira nem.

Egyebkent osztol ugyis aktualis lesz a tema biztosra veszem, es akkor nem fogom engedni a talalkozast, mivel akkor sem fogjak magukat beoltatni.

2021. júl. 13. 00:04
 54/69 anonim ***** válasza:
52%

Nem vagyok oltva, nem is leszek. Kereskedelemben dolgozom, végig ott voltam. Nem volt steril szoba, sem hipós felmosás, sem szipi-szupi védő felszerelés. Még is élek. 11.000 Ft-ért megtudtam, hogy 0 antitestem van. Na már most, akkor miért is kellene oltassam magam. (Mindne féle xarral, mert úgy most kezd kiderülni a turpisság.....) És mivel is terhelem az egészségügyet?

Továbbá, most jön a 4. hullám, Delta, Gamma stb..... Mire mentek az oltással? Még mindig nem esik le.....? 🐑🤡

2021. júl. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
36%
0 antitest = nem vagy védett = fertözőzől = emberek halhatnak meg, akik nem annyira egészségesek vagy szerencsések
2021. júl. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
70%

51.



Látom akkor neked is csak fekete van s nem létezik a fehér vagy a szürke 50 árnyalata.Akik nem kérik az oltást azok ezek szerint csak konteósok, laposföldesek lehetnek. Csak gratulálni tudok.


Én pl. nem vagyok oltásellenes de nem kérem aminek több oka is van s nem azért mert konteós vagyok, meg nem bízom az oltásokban hanem más.


Továbbá szerintem egyszer az ilyen embereken vissza fog ez ütni.Majd lehet hosszú évek múlva amikor lehet nagy szükséged lenne akit emiatt a butaság miatt kiközösítesz de akkor már késő lesz.

2021. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
21%

Fekete fehér van:


vagy kéred az oltást


vagy nem


Egyedül orvosi ellenjavaslat kifogás.


Semmilyen hatással nem lesz évek múlva. Ezt csak konteósok állítják. Épp az a baj, hogy 2 oltás is semmi.

2021. júl. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
64%

"Semmilyen hatással nem lesz évek múlva."


Ilyeneket elég merész kijelenteni, főleg hogy halvány lilád nincs róla. Majd évek múlva kiderül! És ez minden, csak nem konteó.


Éppen múlt héten voltak szüleim antitest vizsgálaton egy magánlaborban, ahol az ott dolgozók nagy része be sem volt oltva, mondván ők biztos semmilyen kísérleti oltást nem adatnak magukba, amiért még felelősséget sem hajlandóak vállalni a kifejlesztői és amiről senki nem tudja biztosra, hogy lesz-e hosszútávú mellékhatása. Továbbá ott hőbörögtek, hogy ennek a vizsgálatnak sincs semmi értelme, mert csak a statisztikára mennek, pontosan kérték tőlük, hogy mikor, melyik nap kapták az első oltást és mikor a másodikat, na meg persze hogy melyik oltást kapták. Nem volt elég annyi, hogy április. Napra pontosan kellett. Simán ferdítenek/kamuznak a jó/jobb statisztika érdekében.

2021. júl. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
67%

57.


Ezzel a gondolkodással van a baj sajnos.


Már általános iskolában is tanítják hogy nem csak fekete és fehér létezik. Itt a gond.


Orvosi ellenjavaslat? Ez mit jelent? Kifejtenéd? Nem csak magyar orvosok doloznak Magyarországon hanem pl. kína orvosok is akik pl. természetgyógyászok de biztos nem hallottál róla ezek szerint,hogy minden szervi bajra megpróbálják az okokat megkeresni s ők gyógynövényes szerekkel kezelik a betegeket. S ugyanolyan hatékonyan dolgoznak csak a gyógyítási módszerük tér el a megszokottól.Szóval egy ilyen orvos nem az oltást fogja javasolni.

S mielőtt megkérdeznéd hogy akkor gyógyszert se szedek? Mert ilyenkor ez szokott jönni. De képzel nem. Pedig vannak néha nekem is pl. erős fejfájás stb de nem.


A másik okom hogy a 20 állásom mellett hogy megtudjak élni jó nem 20 csak 3-4 örülök ha arra jut időm hogy beessek az ágyba még ha csak 5 percet venne igénybe az oltás akkor jó lenne de odajutás már több mint 5 perc.


Szóval nem vagyok oltásellenes de én speckó nem kérem mint ahogy a gyógyszert sem.



S a hasonlatod pedig kb. olyan mint a húsevők kontra vegánok.Mind a húsra, zöldség ekre szükség van a szervezetnek de ettől függettlenül a húsevők is táplálkozhatnak egészségesen s egészségtelenül ugyanakkor a vegánok is.

2021. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
76%

Jajjjjj, 55-ös, jajjjjjj, ez fáj....

Ha nincs antitestem és nem vagyok oltva, akkor hogy lehet, hogy nem fertőződtem meg? Próbálj meg legalább 1 kicsit gondolkodni!!!! De tényleg.

Ha te be vagy oltva, vagy nincs tünet, vagy enyhe, így nem veszed észre, akkor te nem fertőzől????

Komolyan mondom, fáj a butaságod... De hát vitya megmondta, akkor megmondta....

Szeptemberben amúgy újra oltod magad?

2021. júl. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!