Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beengedned -e azokat a rokonok...

Beengedned -e azokat a rokonokat a hazadba, akik oltasellenesek es nem oltatjak be magukat, hogy lathassak a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Ferjem bizonyos csaladtagjai oltasellenesek, nem hajlandoak beoltatni magukat. Az en csaladom, ferjem, szuleim stb. mindenki beoltatta magat. En azt gondolom ha mar mi beoltattuk magunkat, nem kellene kitenni magunkat es plane a gyerekeket a veszelynek, plane ha ostobasagbol veszelyeztetnek minket. A gyerekek kicsik, oltast meg nem kaphatnak, de a post covid szindromatol feltem oket. Most vita van koztem a ferjemmel, mert o inkabb megfelelne a csaladjanak. Ha jonnenek biztos puszilgatnak stb. Oket. Es nem anyosomrol, aposomrol van szo, mivel ok normalisak es beoltattak magukat.

2021. jún. 22. 18:49
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nálunk eddig nem volt kifejezetten nagy konfliktus ebből, maximum annyi, hogy kevésbé puszilkodunk/ölelkezünk, mint azelőtt, hogy jött a vírus.
2021. jún. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
57%
Oltott ugyan úgy fertőzhet, ugyanúgy elkaphatja, csak nagyobb %-a tünetmentes.
2021. jún. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen hipohonder alapon senkit nem engednék be a lakásba.


Hiszen ki tudja, lehet éppen egy csöves után ült le a buszon aztán úgy ül le az én kanapéra. Vagy reggel szarás után nem mosott kezet és szaros kézzel fogdossa össze a lakást.


Na meg milyen veszélyről beszélünk, hiszen egy vírustól tartunk aminek 98% a túlélési esélye.

2021. jún. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
71%
De akkor már kérdezd meg vannak-e oltva influenzára, himlőre, meg bármi betegségre ami eszedbe jut, mert pont ugyanolyan eséllyel kapják el mint a kamu Covidot.
2021. jún. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
100%
A 22-es miért lett lepontozva????
2021. jún. 24. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező!


A kisgyerekeiddel soha sehová nem mész? Mert nem csak a férjed rokonaitól kaphatják el a vírust.

2021. jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező Te hiába oltottál ugyan úgy hordozhatod, bárhol elkaphatod, úgy hogy nem is veszed észre, és majd így adod tovább. Nem az oltatlantól kell félned, akin esetleg kibuknak a tünetek,hanem az oltottól akiknél kis %-ban. Te nem mész boltba, utcára bárhova?
2021. jún. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
69%
Azta, milyen emberek vannak😮 Kerdezore ertem🙄 Szegeny ferjenek nehez lehet vele. En toled tartanam tavol a gyerekeket kerdezo, az ostobasag fertozobb, mint a virus.😆
2021. jún. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
69%
28-as és ez meglátszik az országon!
2021. jún. 25. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 A kérdező kommentje:

Mondtam, hogy a laposfoldhivok ne irjanak.


Mai napon beszeltem egy doktornovel. Aki mar ezt sem hiszi el az ne is olvasson tovabb.

Szoval beszeltem egy doktornovel errol, aki kimondottan azt mondta, hogy szerinte oltatlanokkal, amennyire tudom keruljem a kontaktot, ha csaladtag akkor se talalkozzunk veluk, nemcsak a gyerekek, hanem magunk miatt sem. Hiaba vagyunk beoltva, az csak a gyengebb lefolyast eredmenyezi, de azt sem 100%osan. Illetve kitert erre a delta variansra, ami szerinte kimondottan a gyerekekre veszelyes, es most kezd csak terjedni az orszagban.

Kimondottan azt mondta, hogy keruljuk oket es foleg a gyerekeket vedjuk.

Termeszetesen abban igazatok van, hogy mindentol es mindenkitol nem lehet vedeni oket, de pl. ez a ket csaladtag akirol szo van olyan helyen dolgozik, ahol kismillioan vannak es nincsenek beoltva. Szoval oke, hogy nem tudom mindentol megvedeni oket, de azert a daralogepbe sem dobom be.


Az egy dolog, hogy engem leostobazol, ami kiterdekel kategoria a szamomra, de akkor ezek szerint szerinted az orvosok is ostobak? Ez a doktorno nem akarki a szakmajaban, akkor o is ostoba ugye, csak te vagy helikopter.

2021. jún. 25. 22:39
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!