Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beengedned -e azokat a rokonok...

Beengedned -e azokat a rokonokat a hazadba, akik oltasellenesek es nem oltatjak be magukat, hogy lathassak a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Ferjem bizonyos csaladtagjai oltasellenesek, nem hajlandoak beoltatni magukat. Az en csaladom, ferjem, szuleim stb. mindenki beoltatta magat. En azt gondolom ha mar mi beoltattuk magunkat, nem kellene kitenni magunkat es plane a gyerekeket a veszelynek, plane ha ostobasagbol veszelyeztetnek minket. A gyerekek kicsik, oltast meg nem kaphatnak, de a post covid szindromatol feltem oket. Most vita van koztem a ferjemmel, mert o inkabb megfelelne a csaladjanak. Ha jonnenek biztos puszilgatnak stb. Oket. Es nem anyosomrol, aposomrol van szo, mivel ok normalisak es beoltattak magukat.

2021. jún. 22. 18:49
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
60%

Ha a védőnő pont annyi agysejttel rendelkezik, mint te, akkor egymásra találtatok. Milyen jól informált a védőnő...... 🤭😁

És azért azt de felejtsük el, hogy neki is erőltetni kell az oltást, így ha kell 1 kis hazugság bele fér.


Én megyeszékhelyen lakom, itt senki nem hallott olyanról, gyermek került volna be ilyen tüntettel. De ha a védőnő azt mondja.......😁😁😁😁


Az már csak a magán vélelményeim, hogy én végig olvastam a 38-ast. Az hogy te erre nem voltál képes és még is kritizálod, egy újabb fénykép rólad. Végül bele menni a magánéleti személyeskedésbe, az pedig nem más, mint amikor elfogytak az érvek (amik nem is voltak, ja de, a doktornő, meg a védőnő 🤭🤭🤭) és próbálsz kapálozni, most mondasz 1 nagyot, aztán meg primitívebb leszel ettől. Szép volt👍👏👏👏

2021. júl. 1. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 A kérdező kommentje:

Tenyleg egy fenykep rolam? Szerintem nem ezt akartad irni...


Igen, a vedono hazudik biztos, az orvosok is mind hazudnak, sot az osszes egeszsegugyi dolgozo, mindenki hazudik es csak be akarnak csippelni teged igaz...jajj

Feladtam, azthiszem elengedlek benneteket, irj akarmit mostmar, ugyis en dontom el mit teszek,barmilyen primitivnek hordasz le, reszemrol lezartam..

2021. júl. 1. 21:45
 43/69 anonim ***** válasza:
69%

Senki nem mondta, hogy nem te döntöd el. Senkit nem is érdekel a döntésed. Kérdeztél, válaszoltunk, neked nem tetszett, jött a duma; lapos föld stb. 🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️ Akkor most ki a lúzer? 😁😁😁


Amúgy meg, ezek szerint te mindegyik orvossal és ápolóval, védőnővel beszéltél?! 👏👏👏 Van 1 rossz hírem, nekünk van 1 7 hónapos fiúnk, se az orvos, sem a védőnő még csak hasonlót sem mondott. Sőt még csak a téma sem merült fel.

2021. júl. 2. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
21%
Oltásellenesekkel nem állnék szóba alapból, tehát nem
2021. júl. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező.


Ez a te döntésed.

Én pl. abból indulnék ki hogy biztos hogy nem hazudik a gyerekorvosod de mi van Jung Csing Csang kínai természetgyógyásszal? Egyik se hazudik. Se Jung se a tied. Mindössze a gyógyításuk módja eltérő de nem sikertelen. Míg a tiéd ezt mondja a másik azt. Ez a te döntésed lesz hogy beengeded e őket de lehet a gyerekeknek ártasz vele igazából. Ha szeretik a gyerekek x rokont akkor eltiltod tőlük? Ez a későbbi pszichés fejlődésükben lehet majd gondot fog okozni.

S mi lenne ha a férjed se lenne oltva? Megtiltanád az apjuknak hogy lássa a gyerekeit?

Végülis a te döntésed dönts belátásod szerint.

2021. júl. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
12%

Megtiltanám, ha tehetek. Aki oltásellenes baromságokat terjeszt

, az más hülyeségre is képes. A gyerekektől az ilyeneket távol kell tartani

2021. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
64%

46.


Először is tanulj meg helyesen írni.

2021. júl. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező.


Azt ugye tudod hogy attól mert még nem oltatják magukat, attól még nem feltétlen oltásellenesek. Ezer másik ok lehet még ha valaki nem oltatja magát s attól még nem oltásellenes.

Az viszont már más tészta ha azt hangoztatják hogy így az oltás úgy az oltás stb.

Ez sajnos nekem is zavaró lenne.



46


Még jó hogy nem te döntöd el.

2021. júl. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
38%
Hát azt én döntöm el, hogy olyannal szóba állok, aki nyíltan ellenzi az oltást. Az ilyen elemek ön- és közveszélyesek
2021. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
100%

49.


A kérdező helyett te döntesz?

Erre céloztam.

Majd a kérdező eldönti s nem te. Itt mi csak véleményt írhatunk, segíthetjük őt, de nem te döntesz helyette.


Te a saját ismerőseiddel kapcsolatosan dönthetsz. Remélem a karma az ilyenek felett győzedelmeskedik mint te.

2021. júl. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!